Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy közeli barátnőmről felkerü...

Egy közeli barátnőmről felkerült valami kép, a napiszar oldalra amit annak idején valakinek privátban küldött el. Ez ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
Azt nem tudja hogy milyen kép, mert az illető aki a fülest adta neki állítólag csak úgy ráakadt...
2018. jan. 26. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Belinkeled?
2018. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Azzal hogy küldött ilyen képet, úgymond engedélyt adott rá.
2018. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most írtam, hogy nem tudom milyen kép. Idézem ' azt sem tudja milyen kép"
2018. jan. 26. 22:17
 4/10 anonim válasza:
Létezik még a napiszar?
2018. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez különben igen csak érdekes, mert ha kiteszel valakiről egy képet ami mondjuk nem tetszik az illetőnek, azonnal a pereskedéssel fenyegetőzik. Akkor itt miért nem lehet ilyen jogokat érvényesíteni?
2018. jan. 26. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Ami egyszer felkerült az internetre, az onnan le nem jön. Szívás mert gondolom akinek privátba küldte el, megbízható barát volt. Ha meg nem, akkor megérdemli.
2018. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A közeli barátnőd ezek után gondolom, jól meg fogja gondolni, kinek, mit küld el még privátban is.

Amúgy, ha nem tudja, milyen kép került ki róla, akkor mit is akar tenni ellene?

Az "illető" talán elmondhatná, milyen képről van szó egyáltalán.

2018. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezen mosolygom én is, hogy lehetséges csak meg akarták szívatni, avagy megijeszteni. Az illető bedobott neki egy képet, amin ő volt, de állítólag képfeltöltős oldalas kép volt. Meg a nevét is tudta. Ezért is nem értem ezt. Itt ért valaki?
2018. jan. 26. 22:25
 9/10 A kérdező kommentje:
Sőt..hallottam már olyanról is, hogy valakit ilyen lejárató dolog miatt küldtek az öngyilkosságba. Így bárkit le lehet járatni szerintem, csak egy jó szemét ember kell hozzá..
2018. jan. 26. 22:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Remek dolog a face, meg a messenger. Csak éppen meggondolandó, mit, kinek küldünk el.Sok fiatal azt gondolja, ha priviben küld bármit a tuti barátnak, az köztük marad. De ez nagy tévedés. Fiatal barátságok köttetnek és megszakadnak. Aztán jön a kicsinyes bosszú a legtöbb esetben.
2018. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!