Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi idő elteltével "ildomos...

Mennyi idő elteltével "ildomos" megjelölni valakit ismerősként IWIW-en?

Figyelt kérdés

Én nemrég kezdtem egy új munkahelyen. Van pár ember, akikkel már dumálgattam, picit hülyültünk is meg mosolyogva egymásra néztünk, de igazából 1 közös munkanapunk volt. Illetve 1-2x összefutottam velük.


Bejelölhetem őket?


2010. jún. 6. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2010. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem mert az iwiw ellojaa lelkedet.
2010. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelöld őket, hiszen már ismerőseid. Meg hát mellettük fogsz ezentúl dolgozni.
2010. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy szabályt találtam ki és használok erre és az ismerősök közti takarításra: tegyük fel a kérdést: "Kellenek az ő elérhetőségei nekem, vagy az enyémek neki az elkövetkezendő fél évben?"


Ennek aztán a kapcsolattól függően tetszőleges olvasatai használhatók (leginkábba "fog-e kelleni neki" újraértelmezése "akarom-e, hogy könnyen hozzáférjen" alakúra:)

2010. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!