Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy idelátogató idegen létform...

Egy idelátogató idegen létformának furán hathatna egy házimacska, vagy tisztában lenne vele hogy ártalmatlan?

Figyelt kérdés
ha pl. ott valahol máshol egy hasonló élőlény épp életveszélyes fenyegetés, agresszív, akkor itt is hasonlóan állnának egy kíváncsi veszélytelen állatkához, vagy eleve úgy jönnek ide ha már megtehetik és jobban feltérképezett a tudás hogy tudják hogy ártalmatlan?
2018. febr. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy számukra ártalmatlan? Ha az idegen életforma egy egérre hasonlít, nekik halálosan veszélyes is lehet.
2018. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) nyilvánvalóan a klasszikus ábrázolásokra gondoltam, ahogy leginkább felcímkéznek egy idegent humanoid vonásokkal
2018. febr. 10. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre semmi infóval nyilván nem lehet válaszolni.


A macska nem egészen egy veszélytelen állatka.

2018. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy humanoid is lehet kicsi, gyenge, vérzékeny (vagy mit tudom én, a macska felszakítja az eddig pöpec szkafanderét és fura dolgok történnek vele, mert bent más volt a nyomás vagy az oxigén reakcióba lép valamivel... semmit nem tudhatunk igazából, bár egy nálam tudósabb ember azért kissé jobban le tudja szűkíteni a kört, mint én), a lény lehet olyan szagú, ami beindítja a macskákat...etc.
2018. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak azért veszélytelen, mert elég okos ahhoz, hogy ne támadjon meg az erőviszonyok miatt, de amúgy nagyon is szívesen kóstolna beléd. :D


Amúgy jó kérdés, attól függ mennyire intelligens az idegen életforma, ha olyan mint az ember lehet lelőné, ha okosabb, akkor először megvizsgálná I guess. :D

2018. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem támadott már meg macska (azért, hogy szabaduljon, megjegyzem, tündérien megvárta, hogy lassan odamenjek hozzá és felvegyem). Esélyem se volt, a kis termetéhez képest nagy erő, az éles karmok bátor használata és főleg a meglepetés ereje elég hatásosnak bizonyult. Jó, megölni nem tudott volna, de én se őt, ha nem akartam rongggyá szakadt bőrt, gyorsaságban is jobb volt... Igaz, én egy kicsit sem harcra termett ember vagyok, nyilván egy belevalóbbal pórul járt volna.

Ha harmadekkora lennék, szerintem tartanék a vadabb macskáktól, jogosan.

2018. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzőleg felmérnék a terepet, és tudnák, hogy a macskát a helyi értelmes lények háziállatként tartják. Ettől függetlenül ez egy kis termetű ragadozó, ami apró állatokat fog magának. Mindenesetre ha lenne otthon egy hasonló veszélyes állat, akkor tartanának tőle.
2018. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Képzeld el a fordított esetet, hogy te vagy a kutató, és azon a bolygón, ahova le kell szállni, oroszlánszerű állatokat tartanak. Előzetes megfigyelések szerint ezek az állatok szelídek, odaülnek a gazdi mellé, és dorombolnak neki. Oda mernél menni a közelükbe?
2018. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!