Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mai vásárlásom alkalmával az...

Mai vásárlásom alkalmával az eladó "hölgy" szó szerint leanyázott, egy teljesen ártalmatlan ügy kapcsán (válogatni mertem a zöldégből, és nem a legfelsőt vettem el). Azért ez durva, nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Eléggé. Te vagy a vásárló, te hagyod ott a pénzed, ezért -elvileg- jogod van azt megvenni, amit akarsz, nem a felül lévő aszalványokat (legalábbis általában azok szoktak felül lenni). Én elkértem volna a panaszkönyvet, vagy magamat ismerve elküldtem volna melegebb éghajlatra. Te mit reagáltál?
2011. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 :) :) :) ***** válasza:
5%
Leanyázott?és mit mondott?és ebbe mi a sértő?bocsi,de csak én nem értem?
2011. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

82%


Nem érted mi ebben a sértő? Anyád! :D

2011. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, h tanuljon meg normálisan beszélni a vásárlóival, mellesleg elmehet ő az anyjába, aztán eljöttem. Kedves 2.! Mi a sértő abban, hogy ha azt mondják neked, h a k...a anyádat? Azt hiszem ezt nem kell túlragoznom. A vásárlók könyvét meg azért nem kértem el, mert valószínűleg ez saját vállalkozás, úgyh úgysem értem volna el vele semmit. Azért én mélységesen megdöbbentem.
2011. máj. 19. 19:01
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Azért kellett itt még valaminek történnie,mert eladó "csak úgy" nem mondja a vevőnek,hogy menjen a k.anyjába.
2011. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 napietus ***** válasza:
100%
a vásárlők könyvébe történt bejegyzést el kell juttatbi az elsőfokú fogyasztóvédelmi hatósághoz (önkormányzat jegyzője), szóval én írtam volna bele...de egyébként aki ennyire nem tud viselkedni, miért dolgozik a kereskedelemben? annyi más pálya van...
2011. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Ok nélkül senki se anyáz. Biztos azt mondtad neki: mérd már le, te hülye p***a !!!
2011. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Összefogdosni azért nem kellett volna a zöldséget zacskó nélkül.
2011. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Ez Magyarország. :D Megszoksz, vagy megszöksz. Mindenki utálja a másikat, mindenki bunkó a másikkal. Mindenki utál itt élni, és a hatalmát ilyenekkel éli ki.

Persze tisztelet a kivételnek, de sajnos nagyon ezt tapasztalom. Az ijesztő, hogy néha még én is úgy érzem, kezdek megkeseredni, de mindig észbe kapok szerencsére. :) Ne foglalkozz velük, mosolyogj egyet és hagyd ott. Szinte sajnálom ezeket.

2011. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 :) :) :) ***** válasza:
2.vagyok:azt irtad "leanyázott",most nekem ebből nem jött olyasmi le hogy azt mondta,azt hittem azt hitte hogy anya vagy.nem azt kellet volna irni hogy leanyádozott?
2011. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!