Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pesten járok suliban, és...

Pesten járok suliban, és irodalom órára kéne egy érvelő szöveget írnom, hogy meg legyen év végén a 4-es. Téma: Az iskola és az élet, avagy felkészít-e az iskola az életre? Szívesem fogadok bármiféle tanácsot, ötletet, érveket.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 16:25
 1/6 anonim válasza:

hát :D


Szrintem az iskola okít, de az életből tanulhatunk igazán, a mindennapokból, és a körülöttünk lévőktől.



sztem indulj ki ebből :D

2010. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet hülyeséget mondok de szerintem menj rá a haszontalan tantárgyaitokra(ének,technika,irodalom,töri, stb.) és ezeket indokold meg.

Pl.:Irodalom: Az életben senki nem fogja tőled Petőfi Sándor verseinek elemzését kérni(persze akkor készülj fel hogy vitatkozhatnak hogy az alapműveltség)

2010. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

16:55 -ös író lennék :D


figyi, ezek a tantárgyak is hasznosak. sztem ne pont ezekre menj rá

2010. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy hogy mennyire használható az a tudás, amit az iskola átad, mire lenne inkább szükség, amit nem tanítanak. Mellette vagy ellene akarsz érvelni?
2010. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem nem készít fel. Önvédelmet, etikát(nem mindenhol) nem oktatnak, emberismeret néven fut egy tantárgy, de szarra se való, társadalomismeret is van, de az is semmi, ami igazán szükséges az életben, azt nem az iskolában kapod meg.
2010. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Olvasd el:

Nógrádi Gábor: Hogyan neveljünk

-című könyvből a Hogyan neveljük magunkat az életre

- című részt!

2012. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!