Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehetnek a magyarok ősei...

Hol lehetnek a magyarok ősei ma itt az ország területén?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Ausztria egyes helyein 5.000 óta nem változtattak helyet az ott élők, a románoknál, szerbeknél, görögöknél, kínaiaknál, japánoknál, északi népeknél pl. svédeknél mai napig látszik a rasszuk jellegzetességei, nálunk senkin nem lehet kimutatni az állítólagos ősmagyarok külső jeleit, és még a népesség génjeiben sincs sok nyoma a keleti eredetnek, igen kevertek vagyunk, na de ennyire, vajon miért?
2018. febr. 25. 12:28
 1/4 anonim válasza:
Urál hegység részei
2018. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tatárdúlásról hallottál már?
2018. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Itt vagyok, 92%-ban arpad hazi verrel rendelkezem. Mondhatni a 'legtisztabb' magyar vagyok eme foldon. Mit szeretnel tudni draga kevert baratom?
2018. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. Itt is van a kamus
2018. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!