Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismeritek, kitől ered? "A...

Ismeritek, kitől ered? "A Szűzanya megmutatta nekem hazánkat felülnézetből. Láttam, hogy az ország több területén fénypontok találhatóak. "

Figyelt kérdés

Itt bővebben olvasható a szöveg:

[link]



2017. márc. 10. 20:27
1 2
 1/15 How Arrow ***** válasza:
18%

"A Szűzanya megmutatta nekem hazánkat felülnézetből."


Nekem van egy sanda gyanum.

János Jézus tanítványa mikor bepillantást nyert a mennybe páthmos szigetén, sehol sem látta a szűzanyát.

2017. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi tehát a sanda gyanúd?
2017. márc. 10. 21:34
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy ez egy baromság. Azt írta le szebben.
2017. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tőle kérdeztem, mert ő tudja, hogy neki mi a sanda gyanúja.

Úgy tűnik, hogy van egy konkrét gondolata, csak nem írta le egyértelműen. Szeretném, ha egyértelműen megírná.

2017. márc. 10. 21:52
 5/15 How Arrow ***** válasza:
16%

Kedves kérdező

A #3 jártas és ismeri az összefüggéseket.

Válaszolt neked. Tényleg egy baromság,ilyen áll történeteket bármikor,bárki össze tudna állítani, ráadásul a Bibliai elvekkel szembemegy.

2017. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
A cikkek alatt Mária Magdolna név van. Aki írta, egy önjelölt "hittérítő". Az egész szöveg ostobaság. Pedig én is katolikus vagyok.
2017. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Beleolvastam pár szövegbe és valóban a legjobb szó rá a baromság. Számos pontban ellent mond a Katolikus Egyház tanításának, aki írta inkább tévtanító. Lehet így akarja lejáratni az Egyházat vagy igyekszik nagyon naív, hívő embereket rászedni.
2017. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Végülis teljesen hihető, hogy maga Mária Magdolna írja ezeket a cikkeket. :D:D:D
2017. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves How Arrow, "Kedves kérdező A #3 jártas és ismeri az összefüggéseket.

Válaszolt neked. Tényleg egy baromság,ilyen áll történeteket bármikor,bárki össze tudna állítani, ráadásul a Bibliai elvekkel szembemegy."


Sajnos nem volt számodra világos a kérdés. A kérdés ugyanis az, hogy ISMERITEK, kitől ered? Nem pedig az, hogy mi a véleményetek a szöveg tartalmáról.


A másik reagáló számára sem világos a kérdés; sajnos nagyon rossz a szövegértésetek, pontosabban: nincs.


A kérdés az, hogy ISMERITEK? Egyikőtök sem írta azt, hogy ismeri-e - így egyikőtök sem a kérdésre válaszolt. Nyilván lehet ezt belátnotok vagy nyomathatjátok tovább az értelmetlenséget.


Szurkolok, hogy fel tudjátok fogni a kérdést.


(Egyébként Mária Magdolna neve bárkinek lehet, például nekem is két keresztnevem van.)

2017. márc. 11. 11:15
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

De szerintem mindenki értette a kérdést, senki sem annyira gyenge elméjű, mint ahogy beállítod, még ha sorra pontozod le az összes hozzászólást is. Viszont valaki álnéven ír ökörségeket, akkor az internet világában az ismeretlen is marad, ha csak nincs belőle hatósági eljárás.


Egyébként feltételezem az ott író "Mária Magdolna" ugyan az a tévtanító és hamis próféta, aki "Mária Julianna" név alatt már írta hülyeségeit. Ami szintén egy álnév. A stílus nagyon hasonló és gyakran írja le ugyan azokat a hibákat.

2017. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!