Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Hajós András habos süteményes reklám csak engem idegel ki? Meghallom a tv be és felpattintja az agyam nagyon visat3 at nezek mostanában a legtöbbet és konkrétan szerintem minden szünetnél 3x beadják, szóval kímeljenek az okos "ne nézd akkor" kommentelők. Rég idegesített így egy reklám dehát ez kegyetlen.
2018. márc. 7. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez új reklám? Mert én még nem láttam. Hajóst viszont utálom, semmi humora nincs, semmi zenei tehetsége nincs, irritáló úgy, ahogy van.
2018. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy mennyire új nemsokára reklám lesz viasar3on kapcsolj oda úgyis jatszani fogják.... Nekem nem nagyon volt vele bajom, de nagyon durva az is hogy idáig süllyedt.
2018. márc. 7. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden szünetel lekapcsolom a hangot és elmegyek WC-re, azaz sem a képet, sem a hangot nem ismerem a reklámokból
2018. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jo értem én, nem is az a lényeg nézem e vagy sem, hanem hogy gáz és irritálószinte semmi értelme ugyanígy voltam a Paula egy boci reklámmal, es a robitusin és még akadnak gyöngyszemek.
2018. márc. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!