Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt miért "menő" tettetni,...

Itt miért "menő" tettetni, hogy valakit/valamit nem ismerünk?

Figyelt kérdés

Többi kategóriában is előfordul, de főleg itt van rá precedens.

Ha valaki veszi a fáradtságot, hogy válaszol egy kérdésre, olyan nehéz lenne ráguglizni, hogy pl ki az a Hódi Pamela vagy mi az a Tinder? (Persze ha tényleg nem tudja)

Attól nem tűnik senki extrém módon műveltnek és intellektuálisnak, hogy idehány egy "Ki/mi a franc az az xy?" választ. ..


2018. márc. 12. 23:26
 1/9 anonim válasza:
93%
Maga kicsoda, kérdező? Fogalmam sincs.
2018. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%

Gondolom a különködés-próbálásáról szól a dolog. Pedig pont egyformák lesznek ettől :)

Pl én se tudom 100%-ig mi az a Tinder, mert keverem az Instával, és akkor haverjaim kioktatnak, hogy az ilyen qvázós oldal kb. De legalább én..

2018. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
75%

Ez nem arról szól, hogy mi menő is mi nem, hanem egyszerű tiszletről.

Például, ha valaki annyit kérdez, hogy bejön "valami random youtuber" és arra sem veszi a fáradtságot, hogy ugyan belinkelje már ki a rákról van szó akkor miért várja el, hogy mindenki más guglizgassa és végezze a kutatómunkát, hogy utána még válaszoljon is...

Tudod, neki csak egyszer kell kikeresnie, de ehelyett inkább el van várva, hogy a többi 100 ember keresgélje, sőt utána még válaszoljon is.


Ám ezek a kérdések kb. így szoktak kinézni:

- "Mi a véleményetek erről a zenéről? Úgy szól, hogy dabam, da, da, dada, damm"


-- Így nem ismerjük, belinkelnéd inkább?


- miért nem a kérdésre válaszolsz / hülye válaszokra nem vagyok kíváncsi! (random sértettség).

2018. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
88%
Mi az a Hodi Pamela, ki az a Tinder?
2018. márc. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hódi Pamela valami csúf prosti, a Tinder pedig egy társkereső (?) app. Nyertem?
2018. márc. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki:)

Én nem nézek tv t már vagy 8 éve. Hodi pamelaról meg csak onnét tudok hogy egyszer a YouTube ajánlotta Berkit mi t feljapottat hogy vett egy kocsit ami énem fért be és talán ebben is volzszerepeltetve 5 percig. Amúgy azt se tudom hogy ki. Berki nője és ennyi.

2018. márc. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy guglizással is mit ér? Ha valakinek kirakják a nevét, hogy mit gondolok róla, és nem ismerem a nevet, akkor alapból nem válaszolok.
2018. márc. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Ezt a kérdezőnek léne megtenni.


Ezen felül vannak akik tudják, de sokan tényleg nem tudják s az első mondatom egyértelműségét akarják kifejezni.


Mi az, hogy menő? (Ha ha ha..)

2018. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mert az asztán művelt aki mindent kiguglizik..
2018. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!