Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan pasikról akik azért dolgoznak kint külföldön hogy amikor hazajönnek tudjanak maguknak bmw-t venni és ezzel akarnak felvágni?

Figyelt kérdés
több fiúismerősöm is ezt csinálja. Évekig azért dolgoznak külföldön "szarmunkát" hogy tudjanak venni menő kocsit, amivel itthon tudnak nagyzolni hogy ők mekkora királyak. A valóság pedig az hogy kint minimált kerestek, itthon használt bmw-t vettek, és így akarják magukat fényesíteni. Miközben itthon egy mérnök nem keres annyit az eszével mint ők a kinti segédmelóval..csak szerintem szánalmas és álszent az egész?

2017. nov. 4. 10:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Jól mondod, szánalmas és álszent. Mondjuk én nem is az a típus vagyok, akit egy bmw-vel (vagy bármi anyagi dologgal) meg lehet venni.


22N

2017. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%

Looserek.


Akinek BMW nélkül nem fog összejönni egy csaj, annak BMW-vel sem fog.


Volt már BMW-m, volt Peugeotom, nem ragadt rám több vagy kevesebb csaj attól, hogy melyik kocsim volt.

2017. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%
Van egy ilyen rokonom. Nem ezzel akar felvagni, o attol lesz ferfi hogy bmw-je van.
2017. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy balfêkek, ha külföldi munka kell nekik ahhoz is, hogy összekaparják egy 10 éves BMW árát, utána meg az olajat is bontóból veszik hozzá.
2017. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Háát, én is külföldön dolgozok, kicsit többet keresek, mint a minimál, nem végzek olyan szar munkát, mert valamennyire azért szeretem, de persze nem álommeló, és elmondom neked, hogy nem 1-2 év, mire az ember összeszed egy bmw-re valót. Egyrészt rohadt drága itt az élet, szóval hiába vonzó a nagy fizetés, ha egy igen jelentős része elmegy a megélhetésre. Egyébként a bmw itt elég alap autónak számít. Aki itt nagyzolni akar, az porschét vagy mustangot vesz, nem bmw-t. Aki pedig azért vesz autót, hogy felvágjon vele, azt szánalmasnak tartom. Én nem is tervezem, hogy autót vegyek, pedig lenne rá pénzem. Inkább félrerakom, hogy tudjak kezdeni magammal valamit az életem további részében, és ne itt rohadjak meg.
2017. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

A gyakorikerdesek.hu női felhasználóit leszámítva a világban igenis működik ez a dolog.


Lehet elpontozni, de ettől tény és való, hogy egy férfi vonzó a nők szemében, ha van pénze. Mondom, nem itt, hanem kint a világban.

2017. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%

A legtöbben akik ilyesmibe vágnak a végén egy nagyon-nagyon maximum 2 milliós kocsit vesznek.


Ennyi pénzt itthon fél év alatt kényelmesen megspórolok (értsd nem szar munkát végzek, nem rágom fél évig a küszöböt, hogy megvegyem).


Szerinted ha a csajnak csak a kocsi a fontos, akkor ezek után melyikünk lesz jobb helyzetben, aki külföldi "szar munkával" vett egy kocsit, és örül, ha megtankolja, vagy egy olyan, aki ezt kényelmesen kiköhögi.

2017. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként van egy ismerősöm, akik vett magának egy 10-15 éves bmw-t az otthoni fizetéséből, és mondanom sem kell, az összes facebook képén a régi, szar bmw-jével pózol, mintha valami nagyon menő autó lenne... :D Nem elég, hogy ettől várja azt, hogy bukjanak rá a nők, mert ugye szingli... De a szánalmassági faktort még azt is tetézi, hogy egy régi szar bmw-vel pózolgat. :D
2017. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%

Ja, már értem a kérdésed, bocs nem olvastam el normálisan... :D


Szerintem egy lúzer, attól, hogy (használt - LOL) bmw-ben ül, ugyanúgy egy senki marad, mint azelőtt...


(6-os voltam)

2017. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Szvsz édesmindegy, hogy szerintem nevetségesek és szánalmasak, akad bőven olyan agyhalott felszínes liba, akinek ez tényleg imponál. Kereslet és kínálat, de legalább addig is elkerülik a normális embereket :)
2017. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!