Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nők túlnyomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők túlnyomó többsége azért vonzódik a korrekt magasságú pasikhoz (+180-185), mert trendi/menő dolog nem pedig azért, mert valóban nevesednek tőlük?

Figyelt kérdés
Bocsi az erős kifejezését, de szerettem volna nyomatékosítani a jelenséget, amennyire a nők odáig vannak a magasabb pasikért (vagy inkább az alacsonyaktól). Egy 170 centis, de helyes pasival sem hajlandó a legtöbbje összejönni. Őszintén kérdezem: mi az igazság? (Nem vagyok kíváncsi polkorrekt válaszokra!)

2018. febr. 24. 22:56
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
jav.: *(vagy inkább az alacsonyaktól irtóznak)
2018. febr. 24. 22:57
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Ennek mi jelentősége?
2018. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Sokat kellett gondolkoznod ezen a kérdésen?

Azért szeretjük a magas pasikat, mert ez a trendi, semmi másért! Aztán ha majd divatba jönnek az alacsony fiúk, akkor utánuk fogunk futni!

---irónia vége---

2018. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem azért jönnek velem sem össze, mert 192 cm vagyok. Személyiségről már hallottál? :')
2018. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%

Én úgy vettem észre, hogy a nők túlnyomó többsége inkább akar megfelelni vadidegen emberek gondolatainak és véleményének mint saját magának.

Ezért van a sok smink, a testhez simuló ruhák, a márkás dolgok, a netes felületeken történő folyamatos magamutogatás, kajafényképezés, "márkás kávét iszom" szintű képek. Többnek és jobbnak akarnak látszani. A süket duma, hogy ez azért van mert neki így jó csak bullshit. Ha így jó valakinek akkor nem lenne feltett szándéka folyamatosan a világba kürtölni.

A társadalom pedig pozitívumnak, egyfajta presztízsnek tekinti a magas férfiakat (országok vezetői is elég magasak szoktak lenni) így jobb nekik ilyen módon kitűnni, ez egy plusz pont számukra.

Lehet számukra vonzó egy alacsonyabb pasi is épp úgy ahogy egy olcsóbb táska is, de ha egy másikon ott a "Louis Vuitton" embléma az felül ír sokmindent.

2018. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszett senki azért mert magas, a legtöbbjüknek elég esetlen a járása. Minden pasim 170körül volt, ahogy én is, szóval pont megfelelő.
2018. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekem azért tetszenek a magasabbak, mert férfiasabbak, mert szeretek felnézni rá. Magam is jobban nőnek érzem egy magasabb férfi mellett. Egyszerűen jobb hogyha mikor átöleljük egymást akkor a válla körül van az arcom, nem pedig a feje felett...

Az hogy nekem is úgy 175-től tetszenek az azért van mert magam is 170 vagyok (amúgy egy 190-es az már sok lenne)

De ha mondjuk 156 lennék, akkor valószínűleg egy százhatvanpár centis pasi is teljesen megfelelne.

2018. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ennél fontosabb számukra az, hogy az illető kezdeményezzen náluk, és nekik így ne kelljen.
2018. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

#5 "országok vezetői is elég magasak szoktak lenni"

Ja mint orbán meg putyi :D :D

2018. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem szokott érdekelni, hogy mi a trendi, általában nem követem a trendet, nem szándékosan lógok ki, de csak olyan dolgokkal foglalkozom, ami érdekel, és olyan ruhákat hordok, ami számomra kényelmes (például hordtam trapéznadrágot akkor is, amikor nem volt divat, vagy éppen cikinek számított, de nekem kényelmes volt, a szűk szárú pedig nem). A társkeresés is olyan, hogy ahhoz vonzódok, aki érdekel, aki tetszik, aki valamiért számomra kitűnik a tömegből, függetlenül a magasságától. Az, hogy bizonyos magasság alatt nem vonzottak még férfiak, pusztán azt jelenti, hogy kevés olyan férfit ismerek, aki kifejezetten alacsony, azok is inkább idősek vagy kölcsönösen nem érdekeljük olyan szinten egymást, hogy abból párkapcsolat legyen, vagy egyszerűen a viselkedésük, életmódjuk nagyon távol áll tőlem, és nem tudnak érdekesek lenni számomra.
2018. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!