Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka? Mi...

Mi lehet ennek az oka? Mi történhetett? A sztori ide lent van:

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk el a szüleimmel,és kerültem be másik iskolába.

A szomszéd srác is ide jár,12.be járunk,és ő már 23 éves.

Nem hiszem, hogy 11 évesen kezdte volna a sulit,és meg sem bukhatott,rengeteg diplomája van sok verseny első helyezettje lett,és most is osztályelső,nagyon okos s jó tanuló, akkor mivel magyarázható az ,hogy 23évesen végzős.Szégyellem tőle megkérdezni.Szerintetek mi lehet az oka?


2010. jún. 10. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, lehet, hogy én értem félre, de hogy lehet valakinek rengeteg diplomája, ha 12. osztályba jár? Az egyetemeknél, főiskoláknál alap, hogy érettségi bizonyítványt kérnek, mielőtt felveszik az embert.


Egyébként szerintem nyugodtan megkérdezheted tőle, de csak tapintatosan. Biztos, hogy ezerszer felkészült már a hasonló kérdésekre. Legfeljebb megkér, hogy erről most inkább ne beszéljetek, elnézést kérsz, és vidámabb témára tereled a szót.

2010. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem olyan diplomái, hanem matek,fizika versenyek első helyezettje volt, meg angol,német,francia versenyeken is elért eredményei, meg a sportban is vannak trófeái.

Senki nem tudja,én kérdeztem az osztályba a barátnőimet, de mindenkinek rejtély,ezért szeretnék én rájönni...félek rákérdezni :S

2010. jún. 10. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem több dolog is összejöhetett neki.

pl.

évvesztes, így eleve 1 évvel késöbb kezdte.

sokat/sokáig volt beteg és így vesztett évet.

iskolacáltással is lehet évet veszíteni.


stb.


szerintem kérdezz rá nyugodtan.

2010. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Betegség vagy börtön.
2010. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy külföldön élt, és ezért vesztett pár évet (a barátom pl 2-t)
2010. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Biztosan nem volt börtönbe,nagyon rendes srác,aranyos,és kedves.

Talán költözés miatt,vagy akkor betegség miatt.

Még ha van valakinek ötlete írjon légyszi.

2010. jún. 10. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszik neked ez a srác és össze akarsz jönni vele.
2010. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz,tetszik,és neki is tetszek,de szeretném tudni mi volt vele, no de szégyellek rákérdezni,és elijeszteni a kíváncsiságommal.
2010. jún. 10. 12:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg.


Majd ha megtudod, leírnád? :D Engem is érdekelne. Persze csak ha nem túl személyes. Azt nem akarnám, hogy mondjuk véletlen magára ismerjen ha olvassa az oldalt vagy valami.

2010. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos utazgatás. Aki sokat jár külföldön, alapból nyer némi plussz intelligenciát, nyelvérzék fejlődés, bölcsesség, stb...
2010. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!