Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történhetett ma délután?

Mi történhetett ma délután?

Figyelt kérdés
2-kor voltak a bérháznál a rendőrök (3). 10 emeletes, mi béreltünk egy lakást még pár éve 2 lépcsőházzal mellettünk és utána elköltöztünk sajátba. A házmester, aki takarít, meg minden most is ott lakik lányával, fiával és férjével. L-el sose volt gond, mindig csinálta a gépünket, adtunk neki egy kis kávét, vagy sört, normálisan elbeszélgettünk. És a zsernyákok távozása után megtudtam, hogy "meg akarta gyilkolni őket". Nem tudom a szó szoros értelemben, vagy csak fenyegetőzve, de a lányuk ott sírt lent, mikor mentünk rokonokhoz. Ő tárgyalt a kopókkal is. Lehet túl sokat ivott, vagy idővel becsavarodott. Mit gondoltok erről? Mindenesetre én messziről elkerülöm, még mielőtt előkapna egy kést. Nem vitték el.
2011. ápr. 3. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk úgy őszintén? Millió dolgokat fel lehetne sorolni...
2011. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy marhára semmi közöm hozzá, és szerintem neked sincs.
2011. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi nem voltunk ott csak te a környéken és ha te nem tudod akkor mi honnan tudnánk,de ha valahol rendőrök vannak/házhoz mennek akkor ott valami baj van és igen igazad van vigyázz magadra te és a családod is mert kitudja milyen emberek vannak arra felé..
2011. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!