Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Tisza megjelenése az irodalo...

A Tisza megjelenése az irodalomban című érettségi tétel +van valakinek?

Figyelt kérdés
ez lenne a feladat:"Petőfi-A Tisza,Ady-A Tisza-parton,Juhász Gyula-Tiszai csönd (részletek le vannak írva belőlük) -A Tisza nagyon sok irodalmi alkotásban +jelenik,és más-más gondolatok,érzések kifejezésére alkalmas.Vizsgálja + a fenti gondolat alapján az idézett verseket,versrészleteket!Említhet más alkotásokat is" magántanuló vok,szal nekem nincs + füzetben és mivel ez regionális kultúra témában van,így elég ritka,nincs tele vele a net,és nem találtam + a kidolgozott tételes oldalakon eddig..Nagyon jó lenne,ha valaki tudna segíteni minél előbb,mert már csak 1 hetem van.. Köszi előre is :)
2010. jún. 10. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tétel, de segíthetek ha kéred.
2010. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérem :D
2010. jún. 11. 10:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Lécci lécci lécci :$ :P
2010. jún. 11. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!