Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Dante Az Isteni Színjátéka...

Dante Az Isteni Színjátéka külön érettségi tétel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem nem volt :)
2011. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

, jaj köszi :) remélem nekem sem lesz az :D

am most dolgozom ki a tételeket, jövőre érettségizem, ezért érdekel, h ezt a részt milyen alaposdsággal írjam szét

2011. aug. 13. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:

igazság szerint ezt a tanárod dönti el, szóval ne légy benne 100%-ig biztos, hogy nektek sem lesz :$

de ügyes vagy :O azta:)

2011. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:) Hát igen, pont ezért merült fel, mert viszonylag sok dolog van írva róla a füzetembe, szóval, leheth azért, mert kérni fogja majd, de az is leheth csak azért h le legyen írva. Nem tudom. szval, a legontosabb gondolatokat beleírtam a mostani jegyzetbe, aztán ha még vmit kér, legfeljebb majd segít :D Köszi! Igazából, eddig csak ellógtam, de most már,jó jegyeket szeretnék, és tuti reményt az egyetemre bekerüléshez! :))
2011. aug. 13. 19:04
 5/13 anonim válasza:

Nekem az volt és azt is húztam. :D De én örültem neki. :)

De úgyis megkapod időben a tételsort. :)

2011. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

emelt magyaron biztosan, hogy lesz.

középszinten azt hiszem hogy nem, de tanárfüggő gondolom.:)

sok sikert az érettségihez! (:

15/L

2011. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
elolvastad a könyvet amúgy? :) 15/L
2011. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi, hát akkor majd meglátjuk! én eddig a gimis éveim alatt egyetlen egy kötelező olvasmányt olvastam el: Az Átváltozást! :D semmi mást! :D
2011. aug. 13. 21:50
 9/13 anonim ***** válasza:
maximum a Pokol c. része
2011. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igazad lehet, az részletesen szerepel a füzetembe leírva.. pedig nincs benne semmi extra, nekem nem tetszik
2011. aug. 31. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!