Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt az lspeed (pont)...

Mi történt az lspeed (pont) info fórummal?

Figyelt kérdés
Néhány hete vettem észre, hogy nem elérhető. Átköltözött valahova?
2018. márc. 26. 18:55
 1/8 anonim válasza:
Szia! Sajnos én sem tudom elérni. Facen írtam nekik, még nem válaszoltak, bár úgy tűnik nem él az oldal. :(
2018. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Én is rákerestem fb-on, de az utolsó bejegyzésük is 2013-as (már ha a megfelelő oldalt találtam meg). Az egyik legjobb e-könyv lelőhely volt, kár lenne érte, ha lelőtték volna.
2018. márc. 28. 22:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Az új oldal: [link]
2018. ápr. 19. 21:30
 4/8 anonim válasza:
Köszönöm!!! :)
2018. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Super Pushy válasza:
Költözés volt , sajnos sok problémával , többször van "karbantartás". Múgy az új cím : [link]
2018. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jelenleg, ha a honlapot akarom megnyitni, akkor hülyeségre irányítanak át.
2018. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha a [link] honlapot akarom megnyitni, akkor ezt írja ki: "Hmm. Probléma az oldal megkeresésekor." Az eredeti honlap megnyitása esetén meg átirányítanak valami hülyeségre.
2018. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kissusi válasza:
Ez se működik. :-(
2021. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!