Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van a youtube...

Scrappy087 kérdése:

Mi értelme van a youtube kommenteknél a dislike lehetőségnek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Kinyilváníthatod a véleményedet, ennyi.

Nem volt még olyan élőben hogy ez vagy az de nagy baromságot mondott sőt talán meg fel is mérgelt téged?

2018. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a jövőben ne hozzon be hasonló témájú videókat az ajánlásba.
2018. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es: tudom h a nemtetszésemet tudom vele kinyílvánítani

az írásod másik felét nem értem de nem feltétlenül bosszantott föl csak nem értek egyet vele de azért köszi!

2-es: köszi ha így van. és még az se tiszta h miért nem megy a számláló ahogy a tetszik-nél is teszi?

2018. ápr. 2. 11:07
 4/11 anonim ***** válasza:

"dilike" azaz nem tetszés!

"ez vagy az" ami lehet ismi, munkatárs stb, élőben csak szóban tudod nemtetszésedet tudatni! De ezzel a dislike funkcióval meg virtuálisan, ennyi lenne.

2018. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D Bocsesz! :D nem "dilike" hanem dislike csak a billem ki ki hagy, vmi gyikja van..
2018. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál de nem erre lettem volna kíváncsi és ha elolvastad volna amit kommenteltem utána akkor tudnád de köszi h segíteni szerettél volna :)
2018. ápr. 2. 11:51
 7/11 anonim válasza:
35%
semmi XD
2018. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az első "értékelhető" válasz
2018. ápr. 9. 18:36
 9/11 anonim válasza:
37%
Nem jelzi ki, de a komment írója kap egy értesítést, hogy a kommentjét valaki Dislikeolta (asszem xd).
2018. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Nonverbális visszajelzés. Tudom, hogy úgy tűnik, nincs sok értelme, de ez is egy visszajelzés a kommentírónak. Ez olyan, mintha élőben mondanál mondjuk társágban egy disznóviccet. Akinek tetszik, az mosolyog, nevet rajta. Nem dícsér meg, nem elemzi ki, hogy mi és mennyire tetszett neki a viccedben, de még is a tudtodra adja, hogy ez valakinek tetszett. A társaságból pedig többen is nézhetnek rád csúnyán, rázhatják a fejüket, húzhatják a szájukat, vagy oldalba bökhetnek, hogy ezt bizony nem kellett volna itt mindenki előtt. Nem mondják ki, nem szidnak meg, de még is jelezték, hogy az ízléstelen vicceknek itt nincs helye. Az interneten is ilyesmi módon működik a Like-Dislike gomb, youtube hozzászólásoknál is. Ritkán, de én is megnyomom egy-kettőnél a dislike gombot. Nincs kedvem odaszemetelni alá, nem akarom elmondani neki, nem akarok vitába keveredni vagy megsérteni mást, de még is szeretném valahogy tudatni a személlyel, hogy nem szimpatikus, amit odaböfögött a videó alá. Aztán vagy elgondolkodik rajta, hogy miért kaphatta vagy nem, ez engem már kevésbé érdekelt. "Kiadtam magamból mindent" azzal az egy gombbal.
2018. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!