Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy fehér ember délen...

Ha egy fehér ember délen telepedik le, az utódai színesbőrűrk lesznek?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a sötétbőrűeknek azért olyan a bőrük, mert ugye olyan helyen élnek és alkalmazkodni kellett. Jó, tudom, ez hosszú generaciókba telt, de vajon mennyibe? És ha egy európai Afrikaba költözne és fehér embertől lenne gyereke, meg az ő gyerekeinek is fehér de Afrikában élő embertől lenne gyereke és így tovább (tehát nem lenne a vérvonalban egyetlen színesbőrű sem), akkor az lehetséges a fenti elmélet alapján, hogy az utódok, ahogy halad egyre előrébb a családfa, minél sötétebb bőrrel születnének?


Nem troll kérdés, komolyan kerdezem. Meg is mondom őszintén, abszurdnak találom ezt a saját kis gondolatfuttatást, de az alapján, amit olvastam (hogy a naphoz való alkalmazkodás miatt lett sötét a bőrük), logikusnak tűnik.


Ugyakkor fordítva (színesbőrű költözik európába a családfában nincs fehér bőrű) még valószínűtlenebbek tűnik, hogy generációkkal később egyre világosabb legyenek az utódok.


Köszi bárkinek is a NORMÁLIS választ!



2018. ápr. 5. 17:50
1 2 3
 21/21 Pombe ***** válasza:

Csak annyit mondtam, hogy nem lesz időm válaszolni mindenre, és nem értettem, hogy mire akarsz kilyukadni.


Azt sem értem, hogy mivel sértettelek meg?


Elég részletesen próbáltam segíteni neked, amiért inkább egy köszönömmel tartozhatnál, de te helyette a parasztságot választottad.


Vajon miért?


De persze megyek, ha tahó-őfelsége parancsolja! :D

2018. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!