Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adakoztál az árvízkárosultak...

Adakoztál az árvízkárosultak javára? Nem félsz, hogy illetéktelenek kezébe jut az adomány?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámék adakoztak, én természetben segítettem. És nem, nem féltünk, mert ismerjük annyira a Baptista Szeretszolgálatot, hogy tudjuk, elég tapasztaltak ahhoz, hogy a legrászorultabbakhoz juttassák el.
2010. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha félek, attól jobb lesz? Ha nem adakozom, akkor biztos, hogy tőlem egy fitying se kerül a javukra, ha meg adakozom, akkor bízhatok benne, hogy jó helyre megy az a kevés, amit adni tudok.


mellesleg meg személyesen elballagtam egy szükségszállásra és tisztítószereket adtam. Azok biztos, hogy nem kerültek illetéktelenek kezébe.

2010. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen sms-t küldtem:és az index-esekkel ruhákat küldtem:) Nem félek örülök,hogy ennyit is tudtam segíteni:))
2010. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is adakoztam, de őszintén szólva megfordult a fejemben,hogy nem kapják meg a rászorultak. Személyes átadás nem megy, pedig az lenne a jó.
2010. jún. 12. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem tudok adakozni, főiskolás vagyok, diákhitelből élek, otthonról nem tudnak adni pénzt. :(

Pedig nagyon szeretnék.


21/L

2010. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Egy ismerősömnek adtam, aki ételt szokott osztani rászorulóknak máskor is. Nála 100%-ig biztos vagyok abban, hogy jó helyre került a pénz.
2010. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!