Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Kitől/honnan származik ez az idézet? "A gyermeknek jó szeme volt, és mindent látott, de amit látott annak nem volt neve. Ekkor a gyermek megtanulta a dolgok nevét, de sajnos a szeme ezután csak a neveket látta és nem a dolgokat. "

Keress kérdéseket hasonló témákban: idézet, ismeretlen, irodalom

ápr. 16. 16:39  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Nem tudom, de így ritka értelmetlen, amiröl szó van.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 16. 17:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kép? Sajnos nem találtam jobb kategoriat. (Többi lent )
Angol forditás! Megkérhetnék valakit nagyon szépen hogy forditsa le nekem ezeket a mondatokat? (Mivel sajnos nem beszélem azt angolt)
Ki szokott gyakran a CIB Bankba járni? Egy nagyon szép idézet van kitéve a bank ajtajára (legalábbis a tataira), csak sajnos nem emlékszem. Arról szól kb, hogy télen milyen jó...
Kitől származik az alábbi idézet? "Az élet nem azzal mérhető, milyen sokáig lélegzünk, hanem azokkal a pillanatokkal, amelyektől elakad a lélegzetünk! " Már régóta kutatom, de a...
Olyan idézet kéne hogy PL nem vagyok tökéletes vagy valami hasonló? Neten sajnos nem találok ilyet.
Van egy idézet valami olyasmivel kezdődik, hogy játsszuk el, hogy egy pár vagyunk. és azzal végződik, hogy az veszít aki először lesz szerelmes a másikba. Sajnos nem tudom hogy...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu