Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tartotok 25-26 évesen?

Hol tartotok 25-26 évesen?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mit tanultatok, sportoltatok, jogosítvány, nyelv, külföldi munka stb A szülői háttér támogató volt-e. Mi a hobbytok? Mi a kedvenc könyvetek?

Köszi előre is a válaszokat!


2018. ápr. 21. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol tartotok 26 évesen, utána mi a kedvenc könyvetek? :D aw ez ám a kilengés :D
2018. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Igen, mert minden érdekel :D
2018. ápr. 21. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiaba irom le, fele nem hiszi el vagy irigykedik, masik fele meg beszol, mert allitolag jobban tudjak hogy telnek a napjaim.
2018. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van két diplomám, jogsim és egy felsőfokú nyelvvizsgám. Külföldön is éltem fél évet.

Eddig két évet dolgoztam, most épp nincs munkám, szüleimmel élek, szerencsére abszolút támogató családi hátterem van.

Hobbim az olvasás és a nyelvtanulás. Sajnos nem sportolok, de tervezem, hogy elkezdem.


Ezek így leírva jól hangzanak, de sajnos fogalmam sincs, hogy mit akarok kezdeni az életemmel, és nem is érzem úgy, hogy bármi különlegeset elértem volna eddig.

26/nő

2018. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csecsemő- és kisgyermeknevelő OKJ végzettségem, valamint óvónői diplomám van (ezt levelezőn végeztem), illetve angoltanárhoz továbbra is járok.

Gyárban dolgozom 3 műszakban sajnos, mert óvodában jóval alacsonyabb lenne a bérem.

Párommal jelenleg albérletben élünk, de szeretnénk házat venni, csak még nem találtunk megfelelőt, illetve a gyermekvállalás is napi téma közöttünk.

Sportolni nem szoktam, csak tornázgatok-szobabiciklizgetek, mikor hogy van kedvem, energiám.

Jogosítványom van,de nem igazán szoktam vezetni sajnos.

Anyum nem nagyon tudott támogatni pénzzel, így 15 éves koromtól kezdve diákmunkáztam.

Kedvenc könyvem nincs, bár sokat olvasok. Ha ki kéne emelnem egyet, akkor a Harry Potter sorozatot mondanám. (Igen, a mai napig végigolvasom őket minden évben. :-D)

26N

2018. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor annyi idős voltam, már befejeztem az anglisztikát.

Nem sportoltam.

Nem volt jogosítványom.

Angolul tudtam, kicsit németül.

Nem volt külföldi munkám.

A szülők mindig támogattak.

A hobbim netezés volt, sorozatnézés.

Kedvenc könyvem Camus-től a Közöny.

2018. ápr. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!