Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 29 évesen ti hol tartotok az...

29 évesen ti hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok 29 de kb sehol anyámmal élek és ő tart el
2015. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A béka se*gge alatt... Munka, albérlet, 0 félretett zseton, se párkapcsolat, se gyerek
2015. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben leszek 29.Két éve férjnél,saját hitelmentes kertes ház az erdő szélén,olyan munka amit szeretek és én osztom be az időt.Ültem már repülön,most először pedig látni fogom a tengert is.Ezek után már csak egy gyerek "hiányzik",de még várunk vele.Jobban szeretek egyelőre élni.:)
2015. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyámmal élek, Babettával járok, van macskám is.
2015. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párommal élek, a második diplomámat végzem egy német egyetemen, októbertől gyakornoki meló egy német cégnél. Gyerek nincs, házasok nem vagyunk. Autóm sincs. Több országban és több kontinensen jártam. Nagy vonalakban ennyi.
2015. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Gyakorlatilag minden nap más buliban vagyok, koko-zok, k.vázok, Dom Perignon-al húzom le a WC-m, néha kicsit(k.vára) betrippelve összetöröm valamelyik sportkocsim, esetenként ránézek az ültetvényemen dolgozó fekákra.

Kb. ennyi.

2015. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én oktober óta házas dolgozok de albiban nehéz gyerek nincs majd pár év múlva
2015. jún. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!