Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges? És mi lehet...

Hogy lehetséges? És mi lehet a szándéka? Bővebben lent

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez az oldal kamu? Mindegy is, de hogy lehetséges, hogy alig 1 perccel, hogy feltöltöttem egy videót a facéra, már is belájkolt?

Nem szoktam nyilvánosan feltölteni videót, de úgy gondoltam megteszem. Nincs rajta semmi különös, a kutyámmal vagyok, amint tanítom. De most félek nyilvánossá tenni megint, mert nem értem, hogy kerülhet ki egy idegen kezébe azonnal a videóm, akit nem ismerek. Vagy ez egy vírus lehet?

Köszi előre is a válaszokat!


2018. ápr. 25. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Legkönnyebben úgy, ha van olyan barátgyűjtő ismerősöd, aki fűt-fát bejelöl ismerősnek, és válogatás nélkül visszajelöl mindenkit, aki őt jelöli. (Lehet hogy ismerősöd ismerőse és így látja a dolgaidat.)
2018. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%

A probléma azzal van, amit úgy teszel, hogy fogalmad sin, mit teszel.

No tehát az internet egy hatalmas láda, amit az egész világ lát és bármikor vehet belőle. Ha tehát te ebbe a ládába beteszel valamit, attól a pillanattól az nem a tiéd, hanem a világé. Azt tesz vele, amit akar. Itt nincs törvény, mert semmiféle törvény nem érvényesíthető. Itt ott próbálkoznak, de a siker ideiglenes és erősen részleges.

Következésképpen számolj azzal, ha valamit nyilvánossá teszel, az az is. Vissza lehet élni vele.

2018. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%
Legközelebb biztos nem strapálom magam, hogy segítsek.
2018. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!