Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi miért így...

A legtöbb férfi miért így vásárol?

Figyelt kérdés

Egy kisebb boltban dolgozom, és van egy pár akik mindig együtt jönnek.Már régebben feltűnt,hogy a barátnő mindig végigszagolgatja az öblítőket, a mosóport is sokáig vizslatja, meg úgy mindent.Néha megszagoltatja a párjával is aki amúgy passzívan áll végig.

A napokban bejött a férfi egyedül, és konkrétan gyors léptekkel végigszaladt a polcok mellett, és egyesével vette le a szükséges tisztítószereket.Egyedül az öblítőknél állt meg egy pillanatra, abból 3-at végigszagolt, majd határozottan bevágta a kosárba az elsőt, és úgy nagyjából 2 perc alatt ért oda a kasszához.Amikor ketten vannak minimum 30 percet töltenek el a boltban.

Megfigyeléseim alapján az összes egyedül érkező férfi rövidre fogja az ilyen jellegű vásárlást,kortól függetlenül.Vagy tanácstalanul állnak, majd segítséget kérnek,hogy mi kell nekik és mutassam meg,hogy az melyik.(pl volt aki öblítőt nem talált, vagyis azt sem tudta mi fán terem az)


Gondolom,hogy nem különösebben érdekli őket, de azért mégis csak abban az illatban pompáznak a ruháik amit épp levesznek, és azért vannak nem túl kellemes illatú tisztítószerek is.


2018. máj. 9. 17:38
1 2
 11/11 Mansour ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy én a kajákat nézegetem meg részletesen, közben a feleségem a ruhákat és esetleg az ilyen tisztító- és mosószereket. Ha ő vásárol kaját egyedül, akkor azon csak végigrohan. Az meg, hogy én vásároljak ruhát egyedül, az szóba se jön... :)
2018. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!