Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A külföldön élő magyarok haza...

A külföldön élő magyarok haza jönnek valaha?

Figyelt kérdés

Mármint akik kimentek dolgozni és bejött nekik a dolog.

Olyan is írhat aki épp külföldön él.:)


2010. jún. 14. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 ismerősöm volt kint, már mindketten itthon vannak, vettek házat, itt szültek, stb. Nem tervezik, hogy visszamennek.
2010. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön élek, a férjem itt dolgozott magyar cég által. A munkája azóta megszűnt, ezért egyéni vállalkozó lett. Én még nem dolgozom, 5 hónapja itt kint szültem. Nem tervezzük, hogy a közeljövőben hazamegyünk.
2010. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön dolgozom már 3 éve, kb. kéthavonta hazajövök egy kis időre, legszívesebben végleg hazaköltöznék, de nagyságrendekkel több pénzt keresek kint, mint amennyit itthon tudnék, ezért maradok, nincs tervezve, hogy hazajövök, hacsak már végleg nem bírom kint, mert azért itthon sokkal jobb lenne.
2010. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Kulfoldon elek mar lassa 6 eve. Nekem bejott.Raadasul a parom is kulfoldi,nem beszel magyarul.Ugyhogy mi valoszinuleg itt is maradunk!
2010. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bátyám él külföldön Lipcsében, a barátnőjével aki német , magyarul nem beszél csak ilyen pár szót, bátyám ugyan felépített egy házat itthon, hazajön kb 4havonta 1x akkor is ilyen 2-3 hétre. volt amikor csak 1 évben 1x jött haza kb ugyanannyi időre.Azt mondja hogy majd pár év múlva hazaköltöznek együtt, de sztem nem :)
2010. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi :( jelet akartam.
2010. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Én 11 éve jöttem el otthonról. Imádom a családomat és gyönyörű Mo..DE. Én otthon nem tudtam megélni normálisan.. Vagy csak túl nagyok az igényeim. Problémám is volt a magyar mentalitással munkaügyben mert aki megmondja az igazat hiába jó abban amit csinál, nem tud segget nyalni, nem jut előrébb.

Viktorkirály volt a fő mozgatórugóm a dobbantáshoz és most hogy újra hatalomra került biztos, hogy nem tervezem a hazamenetelt. Nem mintha az előző kormány motivált volna. Nem szeretem a cigányokat (mély bocsánat aki rendes és tisztességes mert olyan is van) sem és azt sem, hogy félelemben kell élnem, mert senki nem tud megvédeni még az adómból eltartott rendőrállomány sem ha valami gond van. A születendő kicsikémnek meg fogom kérni a magyar állampolgárságot és fontos számomra, hogy beszéljen, írjon, olvasson magyarul. Nevet is úgy választottunk, hogy benne legyen a magyar utónévkönyvben. De én nem vagyok otthon Mo-n.

2010. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
külföldön élek, és nem szándékozom hazamenni. itt biztosabb a jövőm, nem kell az anyagiak miatt aggódni.
2010. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!