Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóljak a osztalyfőnöknek,...

Szóljak a osztalyfőnöknek, hogy szekálnak? Attól féle, hogy után rosszabb lesz. Középiskola, szakg.

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 21:07
 1/4 anonim válasza:
Engem is szekáltak(elég durván),de én nem szóltam senkinek és ezért szenvedhettem 3évet.Hányan bántanak?mivel,és milyen gyakran? Ha tehetsz róla akkor változtass,próbálj kedvesebb lenni,kerüld őket,és olyanok társaságát keresd akik elfogadnak olyannak amilyen vagy!Ofődnek csak akkor szólj ha megbízol benne! Ne érezd magad rosszul csak azért mert bántanak! Igen rossz érzés ez tény de nem neked kell rosszul érezned megad miatta!Mindegy,hogy kinek de szólj valakinek ha tartósan, és egyre többen esetleg durvábban bántanak,mert a végén egy roncs leszel!
2018. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
29%
Engem is csesztettek csak raba*tak mert egyszer meguntam és bevittem egy viperát a suliba és falhoz állítottam őket... Aztán az egyik felèm lépett és mikor oda csaptam eltört a combcsontja 😆Biztos fájt le sz*rtam olyan jó érzés volt csak utána kirugtak és kaptam 1ev felfüggesztettet és ha bármit csináltam volna pl: buliba valakit meg ütök akkor meg is kapom!!Mikor a rendőr megkérdezte hogy "és nem bánod hogy egy ilyen hülyegyerek miatt most téged kell bevinnunk?? " Röhögtem és mondtam hogy k*urva jól esett szóval nem. Mai napig mègcsak rám se néznek. Szóval csapj oda nekik csak ne viperaval mert az tud gondot okozni! Ha utána meg is vernek tudni fogják hogy veled nem kell kotekedni.... Mondjuk vigyél gáz sprayt mondjuk az is tiltott de a WC-ben egy jó kis oszlatás sosem árt 😂Én ma már az ilyen embereket fogdába viszem, rendőr lettem miután sulit kellet valtanom😅Szóval megérte
2018. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ez komoly? Ha jól tudom, büntetett előélettel nem lehet rendőr az ember. Sőt még takarítónő sem a rendőrségen.
2020. máj. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hazudik össze-vissza a kettes.
2022. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!