Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel a kínos/szá...

Hogy dolgozzam fel a kínos/számomra rosszul eső szituációkat?

Figyelt kérdés

Nemrégiben történt velem egy eset, ami szerintem nem volt durva (barátnőmet is megkérdeztem, szerinte sem), de hallom vissza folyamatosan az ezzel kapcsolatos gúnyos észrevételeket, és baromira zavar. Nem tudom, hogy velem van a gond-e, és borzasztóan esik, hogy egyszerre több ember is hasonlóan vélekedik. (Az esettel egyébként senkinek nem ártottam)

Hogyan dolgozzam fel a kínos szituációkat? Vagy ami ennyire rosszul esik, elveszi az önbizalmam... rengeteg olyan dolog van, amit mai napig nem tudtam feldolgozni, és fogalmam sincs, mit tegyek.



2018. máj. 29. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Úgy dolgozd fel, hogy törlöd a memóriádból. Ilyeneken nem lelkizünk, nem reagálunk rá, a hülyék pedig majd csak elfelejtik.
2018. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez amúgy nagyon hasznos, sokszor csináltam már így, de ilyenkor ha eszembe jut, csak még nagyobbat üt...
2018. máj. 29. 18:45
 3/8 KZitus ***** válasza:

Szia


Írod: "Nemrégiben történt velem egy eset,..." - mivel ez számodra kínosan alakult a továbbiakban, talán hasznos lenne a számodra is, ha beszélnél erről azzal a személlyel, akivel történt az eset....lehet tisztázódna miért, történt/alakult így.

2018. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Osztály előtt történt. Nehéz lenne erről beszélni, meg nem akarok magyarázkodni sem, mivel az hülyén jönne ki. :/ De egyébként nem lenne rossz ötlet, ha csak 1-2 emberről lenne szó. Nagyon köszönöm a válaszokat, elég reménytelen vagyok ilyen szempontból :D
2018. máj. 29. 20:56
 5/8 KZitus ***** válasza:

"Osztály előtt történt" - ciki lenne osztály előtt elnézét kérni?

Még jól is jöhetsz ki ebből a helyzetből, ha ügyesen teszed.

2018. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nem olyasmi, amiért bocsánatot kéne kérni. Ez inkább nagyon gáz volt.
2018. máj. 30. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nevess magadon a többiekkel együtt.
2018. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki előtt kínosnak érzed, bármi is történt, szintén került és kerülni is fog kínos szituációkba. Lépj túl rajta, lesz még kínos szitu az életedben, ez van, ez ilyen.
2021. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!