Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elegem van a legjobb barátnőmb...

Elegem van a legjobb barátnőmből! Nem elég hogy elszerette a fiút akiért évek óta oda vagyok, de még fel is vág a srác pénzével! Hogy dolgozzam ezt föl?

Figyelt kérdés
Most jöttek negyedszerre össze és nem bírom.Kiszőkíttette a haját,és méregdrága cuccokat vetet magának a sráccal,és ha ez nem lenne elé minden nap láthatom ahogy a szerelmem BMW-vel furikázza a barátnőmet.Teljesen el vagyok keseredve!Hogy tudnám ezt feldolgozni???
2012. szept. 24. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Enged el a srácot!

Aztán lépj tovább. Lehetőleg nélkülük.

2012. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen normális, a nőknek a pénzes pasik kellenek nagyon, te is elszeretted volna a barátnődtől.
2012. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
76%
Már ne is haragudj, de aki ilyet mer csinálni velem, azt én nem nevezném a legjobb barátnőmnek. Ha tudta, hogy szereted azt a fiút, akkor az utolsó ribanc jelző sokkal találóbb. Már elnézést.
2012. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én sose tettem volna ilyet!Eddig nem is tudtam hogy ennyire gazdag.De engem tényleg nem a pénz érdekel.Szeretem őt!
2012. szept. 24. 15:32
 5/17 anonim ***** válasza:
kiábrándulás a kulcs szó
2012. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyet értek harmadik,de négy éve ő a legjobb barátnőm,olyan elveszett lennék nélküle!
2012. szept. 24. 15:33
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Muha ha...


Elveszett lennél? Nélküle? Mert? Most szerinted mi vagy? Pótlék? Kiállítási tárgy? Lábtörlő? Melyik jelző tetszik?


Tanulj meg önálló lenni. Majd jön más barát.

2012. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akár mit is mondasz ez nem barátnő, és így is elvesztél nem?
2012. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a pènz érdekel akkor miért arra hegyezted ki a kérdést hogy méregdràga cuccokat vetet, bmw-vel furikàzzák, satöbbi...?
2012. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Elszerette? méé jártatok ?

Negyedszerre jönnek össze: akkor talán együvé tartoznak..

Szerelmed BMW-vel furikázza a másik lányt...akkor nem a TE szerelmed...

Szőke haj? ez tetszik neki. ennyi..

Cuccokat nem biztos, hogy veteti...csak kapja..

Reálisan látod Te a dolgokat?

Nem vagy egy kicsit irigy?

Csak azt tudjuk elveszteni, ami a mienk volt...ez a srác volt a Tied valaha is??

Elvagy keseredve..nem vagy kicsit hisztis is??

Ja, azt a fiúk nem szeretik ám!!

2012. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!