Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudok ez ellen valamit tenni?...

Tudok ez ellen valamit tenni? Facebook-al kapcsolatos

Figyelt kérdés

Szóval pár napja tiltották(2018.5.28) a profilomat ezért újat csináltam itthon aznap. Tök jó meg minden erre ma 30-an írja az egyik barátom hogy miért látja gy mintha nem lennénk ismerősök. Mondom dikk mi a kuki. Hát látom hogy tényleg nem voltak ismerőseim. Mondom hát ez nagyon jó.

A kérdés pedig az lenne hogy lehet erre valami megoldás. Írtam a face-nek hogy mi történt és hogy vissza szeretném őket állítani úgy hogy ne nekem kelljen megint bejelölnöm őket mert elég gáznak érzem hogy folyton csak azt látják hogy bejelölöm őket. Illetve a segítségeteket szeretném kérni hogy mégis mi a büdös szar ez. Ha vaalkit érdekel az új profilon volt kb 300 ismerős szóval remélem mindenki megérti hogy miért nem akarom mindegyiket egyesével bejelölni. Légyetek szívesek ezzel kímélni hogy hogyan lehet 300 ismerős meg hasonló.

köszi hogy ha elolvastad és írsz pár tippet



2018. máj. 30. 16:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!