Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan, milyen módon és...

Hogyan, milyen módon és mekkora esélyekkel lehet fellebbezni facebook letiltás ellen?

Figyelt kérdés

A facebook úgy döntött egyik percről a másikra, hogy megszünteti, törli az egész fiókomat.

8 éve használom az oldalt, főleg beszélgetem az ismerőseimmel (kb. 200-250) és persze új kapcsolatokat létesítek. Nem posztoltam semmi rasszista vagy oda nem illő dolgot, posztolni is elég ritkán szoktam akármit.


Erre letiltottak csak úgy, bármilyen indok nélkül. Angol levelükben "nem tartanak megfelelőnek facebook használatra" és közölték, hogy döntésük végleges, biztonsági okokból pedig nem mondhatják el azt sem, hogy mégis mi a ..... okból lett megszüntetve. Megértésemet köszönik, pá.


Ez ellen mégis hogyan és mit lehet tenni? Mert ez azért elég durva, hogy még indokot vagy bármilyen figyelmeztetést sem adtak.

Komolyan, fel tudnék robbanni a dühtől!

Volt már valaki ilyen szituációban, mégis mit lehet tenni?


2018. jan. 8. 20:49
 1/2 anonim válasza:
Szépen elmész az ügyvédedhez, és pert indítasz, de készülj, hogy lehet, hogy sokba fog fájni.
2018. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csinálsz másik facebook fiókot egy új email címről.

Volt egy női ismerősöm aki megszállottan rajongott a keménytökű fegyveres fotókkal pózoló helyes fiatal iszlamista srácok után és a facefos úgy döntött hogy figyelmeztetés nélkül felfüggeszti a fiókját. Tehát szirszart ne posztolj még akkor sem ha normálisnak tűnik.

2018. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!