Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire ciki az, ha egy...

Mennyire ciki az, ha egy férfi közterületen póló nélkül fut?

Figyelt kérdés
Én nyáron mindig így futok a városban és azon kívül, mert meleg van, meg a póló véresre dörzsölné a mellbimbómat hosszabb távon. A felnőttek nem szólnak semmit, de azért többen csodálkozva néznek, és van aki a tevékenységét (kapálás, evés stb.) is megszakítja, csakhogy a szemével követni tudjon. Ha viszont gyerek, vagy gyerekcsoport jön, akkor nagyon gyakran hallok tőlük meghökkenést jelző megjegyzéseket: Nézzétek, jön egy meztelen futó! Ott jön egy pucér ember! A bácsin miért nincs ruha? (Ezt egy kislány kérdezte legutóbb a szüleitől.)

2018. jún. 8. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ezen nevetek:

"és van aki a tevékenységét (kapálás, evés stb" 😂 szinte látom ezeket a tevékenységeket magam előtt meg ahogy megszakítják.😂


Hol futsz egyébként? Én pl. ha egy nagyobb zöld területen látok ilyet nem foglalkozok vele max ha jó a látnivaló. 😉 De városban, belvárosban talán gáz.

2018. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Tapaszd le sebtapasszal a bimbóid, vagy vegyél pamut-pólót, szerintem az bőrkímélő; talán csak nem annyira érzékeny a bőröd. Hát nemtom. Nekem azért fura lenne, és meghökkennék rajta, ha látnék egy félmeztelen futót. Én a helyedben inkább vennék föl pólót talán; de ha neked jól esik, és nem szólnak meg érte, akkor éntőlem okés. Én pl nem kötnék beléd emiatt; szóval én tőlem nyugodtan. Én csak meglepődnék max és megbámulnálak, de ennyi. Gondolnám, "Jól van,szíved joga."
2018. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mostanában már többnyire a II. kerületben futok, de néha a XIII-ban is a Duna-parton, a Római-parton, a Margitszigeten, és sokfelé terepen.


A tevékenység megszakítása tényleg látványos sokszor. Kapál a néni, majd amikor meglát rátámaszkodik a kapára, és tátott szájjal néz. Ugyanez van, ha valaki eszik vagy iszik egy teraszon.

2018. jún. 8. 19:21
 4/10 hollófernyiges ***** válasza:
70%
Eléggé cigánytempó félmeztelenül mászkálni közterületen.
2018. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha kocka hasad van akkor jöhet. Amugy meg ha sörhas akkor KÉRLEK vegyél fel egy pólót
2018. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egyik se. Rendszeres futóként sörhasam semmiképpen nincs, de kockahasnak sem mondható. Olyan átlagos, köztes.
2018. jún. 9. 10:44
 7/10 anonim válasza:
Mellbimbó kidörzsölődés ellen pont nem pamut pólót kell venni, mert az magában tartja a nedvességet és ettől fog kidörzsölni. Feszes, testhez tapadó, technikai fölső kell, ami elpárologtatja az izzadtságot. Vannak ebből ujjatlanok is, nem hiszem, hogy az nagyon melegítene. Amúgy meg igen, hosszabb távokon a mellbimbót le is lehet ragasztani sebtapasszal.
2018. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vegyél mellbimbó tapaszt. De hogy dörzsöli ki a póló a mellbimbód? Én nő vagyok, nem futkározhatok sajnos félmeztelenül de nekem még semmi nem dörzsölte ki, soha.
2018. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet,h ogy vannak ilyen nagyon vékony anyagú trikók; ami olyan "alig van rajtad". Nekem létezik olyan pólóm, és tök puha, kényelmes, ami az átlátszóság határát súrolja. Szóval lehet, hogy ilyenből trikó is jól jöhetne neked; de amúgy neekm tényleg mindegy. Vmeik előző válaszoló vagyok
2018. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Vannak a sportáruházakban jó minőségű,könnyed anyagú,de szellőző pólók.

Nálunk vidéken (kisvárosban,ami egyébként megyeszékhely,de nevetséges) nem igazán látni ilyet,aki póló nélkül futna,pedig sokan kimennek a Városligetbe.

Talán néha látok egy-két 40+-ost félmeztelenül futni,de hát közel sem olyan edzettek,mint te. :D

Szerintem próbáld meg azt a pólót.Hiába,biztosan jó a felsőtested,de szerintem azért mégsem örülnek az anyukák,hogy ott állnak az ovis gyerekkel,aki megkérdezi,miért vagy pucér. :D

De igazából ez Pesten elfogadott.Ha többen megemlítik neked,hogy kéne egy póló a kockáidra,akkor esetleg megkímélheted őket attól a szörnyű látványtól. De szerintem amúgy menjél futni nyugodtan úgy.

Üdv,egy szellőző pólós

2018. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!