Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ciki a férfi hosszú kabát?

Ciki a férfi hosszú kabát?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és vettem egy hosszú kabátot (nem az a puffasztott kabát féleség) ami leér a combomig, s így olyan mintha nagy lenne kicsit rám hosszában de szeltében látszik, hogy nem nagy inkább csak a karomnál. Vagy az minden kabátnál ilyen? Azonban mióta megvan és abban vagyok kint az utcán mindig úgy érzem, hogy mindenki rajtam röhög és hogy milyen hülyén áll rajtam pedig megnéztem magam otthon és szerintem nem áll rosszul, de mégis ha kimegyek benne hülyén érzem magam. :S Vagy ez azért van mert mindig a divat szerinti rövid kabátokat vettem és most fura a hosszú?
2012. febr. 2. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szövetkabát, vagy milyen? Mert ha olyasmi, akkor abszolút nem ciki, inkább jól tetted, mert nincs kint a derekad, mint sok divatkabátból. És amúgy is, ha neked tetszik, ne foglalkozz másokkal. Az emberek mindenkit megbámulnak.
2012. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a férfi hosszú kabátok. Főleg a szövet kabátok, kifejezetten férfias és elegáns tud lenni. Csak ne valami edzőcipőt vegyél hozzá... :D

17 L

2012. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Amúgy nem nem szövet inkább ilyesmi az anyaga [link]

2012. febr. 2. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ne érezd rosszul magad ha kimész.

(az első voltam)

2012. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is hosszú szövetkabátot hordok, sőt, az enyém a térdem alá ér. Szerintem egyáltalán nem ciki. Kimondottan elegáns, ráadásul sokkal praktikusabb a rövid kabátoknál. Mondjuk nem is érdekel, hogy ki mit gondol róla.
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BlaBlakon válasza:
A hosszú kabátok véredényem szerint kifejezetten elegánsak. Nekem speciel van itthon olyan tipikus Columbós régi "ballon" kabátom is. De hosszú bőr, és szövet kabátom is. És imádom őket. Akinek meg nem tetszik, az ne nézzen rám, és kész.
2012. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

szerintem egyáltalán nem!

nekem van egy szövet fekete ami mindenki szerint nagyon elegáns.mondjuk az enyém nagyon hosszu leér a földre

2012. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 William Costigan válasza:

[link]


szerinted ez ciki? ez maga a férfiasság, kabát formájában :)

ilyet akarok én is venni...

2012. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Itachi04 válasza:
Nekem kifejezetten tetszik nincs de nagyon szeretnék eget mert nekem nagyon tetszik.És szerintem rosszul érzed hogy kinevetnek, biztos hogy nem esetleg megfordulnak utánad de én is megfordulnék mert nekem nagyon tetszik.
2012. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tapasztó Attila válasza:
A hosszú kabát,sosem megy ki a divatból!! nagyon szeretnék énis eggyet de sajnos még nem találtam olyat ami nekem megfelelő!!:(pl..a mátrixból ami Neónak volt!! ha valaki tud egy helyet ahol lehet ilyet venni,irjon!! előre is köszönöm!!! üdv.Attila
2012. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!