Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki állandóan bulizik és kezd kiégni?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul meg?
2018. jún. 8. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Rám mondják.

18 éves vagyok még csak,de teljesen meguntam az italt,cigit,szexet. Kedvtelen és fanyar humorú lettem.

Tipikus spleen enyhe depresszióval.

Bár egy normális barátnő sokat segítene,csak az embereknek se sikerül lekötnie sokáig,megunok mindenkit. Bár a mai tömegcsajokkal közös témám sincs,ott fúj ki a dolog hogy kinevetnek mert hosszú hajú rocker vagyok nem ecsethajú páwa és több hangszeren játszok ahelyett hogy rappelnék azt tettetve hogy az zene.

Kiábrándultam az emberekből.

Barátom sincs már,teljesen zárkózott lettem és várok a halálra.

Tudom, 18 évesen elég gáz.

2018. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Sajna én is csak magamról tudok írni. Kissé speckó a sztori, de leírom, okulásul, érdekességképpen.


Huszonéveimben szerettem bulizni. Elég későn lett rá megfelelő társaság, tehát a tizenéves koromban még nem adatott meg, igazából 25-26 lehettem, hogy belecsaptam a lecsóba. Aztán hirtelen jött egy párkapcsolat az életemben, a barátnőm pedig nem volt bulizós. Néhány alkalommal eljött, de aztán nem erőltettem, mert fanyalgott. Beláttam, hogy oké, neki nem pálya, akkor hagyjuk. Lehúztunk 15 évet, elhagyott. Ekkor lett egy fiatalokból álló baráti kör és elkezdtük orrba szájba tolni a bulzást. Igaz, hogy ekkor már 40 felett jártam, de hetente minimum volt valamelyik pesti szórakozóhelyen, de emlékszem, egyszer 4x egymásután is mentünk, szerda csüt, péntek szombat. De a heti kettő sem volt ritkaság. Lényeg azm hogy pár év alatt bepótoltam a kimaradt 15öt és egy idő után kezdte elveszíteni a varázsát. Egyre kevésbé motivált már és ahogy idősödöm, egyre kevésbé vonz, hogy reggel vilagosban érjek haza és utána egész nap kómás legyek. Nekem abban nyilvánult meg, hogy már nem lelkesített semennyire sem. Amikor már tudod, hogy mi fog történni, mikor rutinná válik, akkor inkább egy beülős, vagy egy családias kertipartira vágysz, ami korábban kezdődik és normális időben le tudsz feküdni.

Ahogy számomra eleve érthetetlen volt az a folyamat, hogy eleivel sok szórakozóhely azzal vonzotta a látogatókat, hogy este 9-ig ingyenes volt a belépés, így aránylag normális időben elindult a buli, ott voltunk 1-2közöttig, még ha fél 3kor lefekszem éjjel, akkor másnap aránylag emberi állapotban vagyok. De nem tudok mit kezdeni ezzel a trenddel, hogy sok helyen hajnal1 előtt már le sem érdemes menni, mert semmi hangulat. Hát akkor meg menjen a radai rosseb. Kiégtem, későn lemenni, költekezni, aztán mindig ugyanaz, reggel hazamenni majd egész nap kómázni, na köszi nem, nem vagyok hülye. Megváltozott körülöttem a társaság is. Különösen, hogy a legjobb barátnak mutatkozó srác, a legnagyobb bulitársam egy koholt semmiségen összeveszett velem, letiltott a facebookon is egy zacskó cukorka miatt. (Eskü!) A másik nagy partiarc haverom meg ha becsajozik, eltűnik félévekre, amúgy meg ő nagybólogatva még helyesli is hogy lassan a bulik szinte reggel kezdődnek nem este. Én meg nem vagyok ,ár partner ezekben.

2018. jún. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!