Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országokban élnek...

Melyik országokban élnek szerintetek a legszebb, illetve a legkevésbé szép lányok?

Figyelt kérdés
A legszebbek szerintem a szerb,ukrán és magyar lányok.Nekem a legkevésbé az angol,francia,román ás osztrák lányok tetszenek.
2010. jún. 16. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A kelet európai nők a legszebbek.Talán a legtöbb jó nő a cseheknél van,de mi is büszkék lehetünk a felhozatalra...


A legcsúnyábbak az angolok,ott Beckham nője számít bomba nőnek,itthon egy trolibuszon is van 3 jobb nála...

2010. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

legszebb: Svédország, Norvégia

legkevésbé szép: Brazília, Argentína

2010. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Legszebbet nem tudom, de a magyar (illetve keleti) nök nem igazán szépek.
2010. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
szerintem nem lehet általánosítani,ok,mondogatják hogy itt meg ott élnek a legszebb nők de a valóságban kb ugyanaz mindenhol a helyzet,pl ugyanúgy Angliában is vannak szép nők,mint bárhol máshol és ugyanolyan arcok is,mint itt,nincs mindenkinek tipikus angol vonása-ez csak egy pl volt,a legtöbb országnál elmondható.
2010. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A legkevésbé szépeket mondjuk Dél-Afrikába vagy a Kongó völgyébe tippelném. :P
2010. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez eleg erdekes kerdes, szerintem mindenfele lehet talalni szep combos nutriakat. ( meg a nemeteknel is ):)
2010. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utoló: mit akarsz a nutriákkal - kicsit el vagy tévedve, hogy miröl is van szó?
2010. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem a

legszebbek:a latin-amerikai nők

a legcsúnyábbak pedig:a kínaiak

2010. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 schocko ***** válasza:
Szerintem a legszebb lányok Romániában élnek, a legcsúnyábbak pedig a Portugáloknál.
2012. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Shocko!Ennyire már régen lepődtem meg...Kamionos vagyok, 15 éve járom Európát, de én még olyan ronda nőket mint amilyenek a románok sehol nem láttam. Még az itthoni viszonylatban átlagos is olyan ritka arrafelé mint a fehér holló. Eléggé igénytelenek, erősen balkáni arcberendezéssel.Nem azt mondom természetesen hogy nincs kivétel, de a cseh-lengyel-magyar fronthoz hasonlítani sem lehet őket.
2012. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!