Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudhatnám meg, hogy a...

Hogyan tudhatnám meg, hogy a gyermekem tényleg szép vagy csak nekem ő a legszebb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Tedd fel ide, szerintem a többség nem köntörfalaz és nyíltan kimondja,hogy szép e vagy sem:)

De mint tudjuk a szépség relatív,mindenkinek más az ízlése, szóval lehet,hogy az én lányom neked ronda, de mondjuk Iluskának aranyos, János Vitéznek pedig egy szépség:)

2010. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sokan mondják, hogy milyen szép, akkor elhiheted. És szerintem abból is tudhatod, ha a többi anyuka pofákat vág. Sajnos így van, hiába is fognak a többiek lepontozni. Tapasztalatból írom. Nekem minden kisbaba tetszik, mert imádom őket, de tény, hogy vannak szebbek és kevésbé szebbek, különlegesek.
2010. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
töltsd fel kepfeltoltes.hu-ra, és linkeld be ide, és majd mi megmondjuk :)
2010. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem elég, ha neked ő a legszebb?

Nekem az enyém, az biztos! :-)

2010. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a sajátja a legszebb. :D Amíg nem született meg a lányom, addig az unokahúgomat láttam a legszebbnek. Amióta itt a lányom, nekem ő a legszebb. :D
2010. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi is a legszebbnek látjuk a kisfiúnkat:)

Az utcán is sokszor megnézik, megállítanak, és elmondják, milyen szép:)

2010. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze, elég, ha nekem szép. Sokan megállítanak, mondják, hogy milyen tündéri, de ilyenkor azt gondolom, hogy ezek az emberek minden babára azt mondják. Egyébként nem hiszem, hogy itt bárki is megmondaná, ha másképp gondolná. Még ha vannak is itt ilyen-olyan anyukák...
2010. júl. 4. 18:31
 8/14 anonim ***** válasza:
tedd fel, én megmondom őszintén.Ezért is nem szoktam az ilyenekre inkább írni semmit, mert nem akarok megbántani senkit,ha nem látom szépnek a babáját.De ha te felteszed, és kéred az őszinte véleményt,én megteszem
2010. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2010. júl. 4. 22:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem szép a kislányod!:) persze az igaz, hogy mindenkinek a sajátja a legszebb, mert összemosódik a fizikai szépség az érzelmeiddel, és mivel a sajátodat imádod, őt látod a legszebbnek! nekem is a kisfiam a legszebb gyerek a világon!:)
2010. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!