Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom állandóan azt érezteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom állandóan azt érezteti velem, hogy nem vagyok a legszebb és ha lát egy szép csajt akkor egyből megjegyzi, hogy na ő szép, nagyon kezd idegesíteni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Rajtam minden hibát észre vesz és elég gonoszul tudatja velem,sosem mondja,hogy szép vagyok vagy valami,de bezzeg másokra igen. Hiába mondom neki,hogy szarul esik nem érdekli. Hosszú távon nem fogom tudni elviselni,mit kezdjek vele? 3 éve járunk. 18évesek vagyunk
2011. júl. 13. 21:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki te ez vagy. ha nem tetszik a látvány fel is út le is út. ne hagyd már,h. megalázzon. nemis szeret akkor igazán. ha valaki szerelmes, akkor a szerelmének minden testrésze a legszebb a világon számára.. rugd ki a fenébe a bunkó pasidat. keress 1 olyat aki megbecsül
2011. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
lapátra vele !
2011. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Te jóég! 3 éve evvel a tuskóval vagy? (már ne haragudj). Szegény:(

Ha ilyeneket mond, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem szeret téged. Normál esetben mindenkinek a párja a legszebb.

Szerintem ne tedd tönkre magad egy ilyen ember mellett. Tudom, hogy nehéz 3 évet eldobni, de sajnos muszáj lesz, ha nem akarod örökké ezt hallgatni. Ez jobb már nem lesz, viszont rosszabb az igen.

2011. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Gondolkozom rajta eléggé szarul tud esni. Múltkor direkt reggel hamarabb keltem fel megcsináltam a hajamat és a sminkemet felvettem egy jó ruhát,hogy na most biztos megdicsér..a fszt észre sem vette hanem kérte,hogy csináljak neki reggelit..
2011. júl. 13. 21:35
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az elsőnek. Ha igazán szeret elfogad úgy, ahogy vagy, nem dörgöli az orrod alá, hogy melyik plázacicára kellene hasonlítanod. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez így nem nagyon fog menni :(
2011. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ott borítottam volna a fejére...
2011. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
az önbizalmam a 0 alatt van már teljesen. strandra is megyek vele látom,hogy a szeme sarkából az összes jó csajt megnézi velem meg mutatkozni sem akar hanem olyan kedvtelen,mintha zavarná,hogy ott vagyok.
2011. júl. 13. 21:37
 8/25 anonim ***** válasza:

Mintha az én pasimról beszélnél... csak mi két éve vagyunk együtt és 20 évesek vagyunk...

Nekem régen mondta hogy szép vagyok és éreztem hogy szeret és hogy büszke rám meg minden de egy ideje ez elmúlt kb 1 évig tartott a rózsaszín köd, azóta bennem és rajtam is minden hibát meglát de mások mind tökéletesek és szépek.

Ez engem is rettenetesen idegesít és nagyon rosszul esik és egyre csak romlik és romlik a kapcsolatunk.

Hiába beszélek neki erről azt mondja ne vegyem fel csak direkt idegesít mert vicces...

Sztem mind a ketten jobban járnánk ha tovább lépnénk te is kedves kérdező, 3 év hosszú idő de én tudom hogy mit érzel mert én is azt érzem.... csak nehéz lezárni egy hosszú kapcsolatot...

2011. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy nem szeret. Szerintem az nem igaz, hogy mindenkinek a párja a világon a legszebb, de akinek van párja, egyszerűen el se gondolkozik azon, hogy mások hogy néznek ki. Ez nagyon durva, h bármit megtehetsz, és teljesen hidegen hagyja. Pláne, ha mondod is neki, mert ezek szerint direkt bántani akar, ha egyszer tudattad vele, hogy ez neked rossz. Keress valakit, aki értékel. 23L
2011. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Leakartam már zárni csak én szeretem és miután 1x ideiglenesen szakítottunk teljesen tönkrementem,hogy ügyeletre kellett mennem..Nem bírok elszakadni tőle pedig tudom,hogy az a helyes.
2011. júl. 13. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!