Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Múlt hét szombaton egy srácot...

Múlt hét szombaton egy srácot felpofoztak a buszon, segítenem kellett volna?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy ilyen kérdés:

"Megvédenél-e egy lányt este ha zaklatják?" nos majdnem hasonló szitu...

Tehát felszállt egy párocska a buszra, a csaj nálam fiatalabb lehetett (én 21F vagyok), de a srác biztos hogy idősebb volt nálam, és ilyen vékony divatmajom volt, lehetett látni rajta hogy sokat képzel magáról. Egyik megállónál felszáll két enyhén ittas korombeli, kiszúrták őket és odamentek kb. ajánlatokat tenni a csajnak, és a srác is kapott egy-két fülest közben.

Bevallom, nem mentem oda. Miért tettem volna?! a csajnak volt barátja, ott ült mellette.

Szerintetek segítenem kellett volna?


2010. jún. 17. 08:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
kezdENEK ki..
2010. jún. 17. 12:06
 22/26 anonim ***** válasza:
Amíg tudom pofánb.aszom a férgeket... Egyébként engem edzésen bas.ztak már úgy pofán, hogy rendesen hátravetődtem. Az orrom, meg egy szemfogam bánta. Magam sem értem hogy lehetett csak bumm, bekaptam egy irtózatos jobb egyenest. Percekig azt sem tudtam, hol vagyok..
2010. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

ma 12:02:


Te se verekedhettél sokat. Úgy értettem, hogy mikor ütött elvittem a kezét a lendülettel magam mellett, majd a másik kezemmel ezzel egy időben hasba vágtam, erre csuklott volna össze és akkor térdeltem le és közben toltam hátra és ettől esett el messzebb. De nem ez a lényeg.


A lényeg az, hogy állj ki magadért.

2010. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Velem is volt egyszer egy hasonló sztori.

Az történt hogy Pécsről jöttem volna hazafelé és a buszváróban voltam, kb másfél óra múlva indult volna a buszom.

Volt ott egy enyhén értelmi fogyatékos srác. Leült a váróban, kb olyan 10 méterre tőlem, a barátnője közben elment valamiért. És közben odament hozzá egy középkorú hapsi, kezet fogtak, elkezdtek beszélgetni, hogy vagy, stb. Gondoltam biztos barátok. Nem is foglalkoztam velük, elkezdtem zenét hallgatni meg újságot olvasni hogy kitöltsem az időt az indulásig.

Aztán olyan 10 perc múlva arra lettem figyelmes hogy elkezdtek mindketten szitkozódni, és az idősebb ember gyorsan elhagyta a várót. Akkor ért vissza a srác barátnője, és mondta neki a srác, hogy képzeld ide jött valaki és megpróbálta elvenni a pénztárcámat, és senki sem segített.

Akkor kapcsoltam hogy mi is történt. Hát szégyelltem a pofámat rendesen, és a mai napig is bánom, hogy akkor nem figyeltem oda rájuk.


Sétáltam az utcán, és jött egy kb velem egykorú lány biciklivel, és jobbra bekanyarodott egy utcába. Szemből pedig egy BMW-s manus jött ugyanabba az utcába kanyarodott. A KRESZ szerint a lánynak volt elsőbbsége.

A BMW-s pedig nem adta meg neki az elsőbbséget, sőt neki is ment a biciklisnek, úgy, hogy fel is lökte autóval. Én odarohantam, felsegítettem a lányt, szegény annyira megijedt, hogy szó szerint remegett.

Ekkor kiszállt a BMW-s és elkezdte szidni a lányt (meg nem nézte volna hogy nem esett-e baja). Csak nyomta a süket szöveget, ekkor már én is felhúztam magam és fogtam magam és rácsaptam egy nagyot ököllel a kocsija motorháztetejére. A nagy megdöbbenés mellett rögtön elhallgatott. Persze mondtam neki még néhány keresetlen szót, aztán fogta magát és elhajtott. A lány megköszönte a segítséget és hazakísértem.

Amúgy baromi jó érzés volt.

2010. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A második történethez elfejeltettem odaírni hogy második sztori :D
2010. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

ja ha már így sztorizgatunk a második sztoriról nekem is beugrik vmi,

téren megyek át a zebrán, zöldben mellettem két kisgyerek szalad át (anyjuk hátrébb) erre a kocsi aki kanyarodott meg nem adta az elsőbbséget, csak után fékezett, kicsit ledöbbentem hogy nagy szerencséje volt a két kissrácnak hogy átért, de a csákó azt hitte velem voltak (taxis), és elkezdett mutogatni nekem majd még mielőtt megvárta volna a reakciómat gyorsan tovább akart állni, csak pechére dugó volt, így miközbe ment nagyot rábasztam a csomagtartójára, és jól láthatóan megálltam a járdán vártam hogy kiszálljon, de ott lapított bent a sz*rházi, én meg nem vagyok az a kezdeményező típus hogy kirángassam az autóból.

összegezve némelyik autós szánalmas, hogy csak az autóban nagy ember, de ki már nem mer szállni, csak bent a kocsiban tud emberkedni.

2010. jún. 17. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!