Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Temetőkben szabad/ildomos...

Temetőkben szabad/ildomos fotózni sírokat, illetve ezeket a fényképeket publikálni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek a saját hozzátartózik sírját fotózzák. Nekem ez is fura,mint aki temetésen fotózik. De másokét,idegenekét nem illik.
2018. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Sajátot ami a közvetlen hozzátartozódé azt lehet nyugodtan.

Mondjuk nem értem miért kell lefotózni egy sírt, de mondjuk felújítás előtt és után lévő képnek még érthető is.

2018. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szabad. Ha valaki megsértődik, szerintem ő maga sem tudja az okát.
2018. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normál hétköznapon kutya sincs a temetőkben, azt csinálsz, amit akarsz, ha meg épp tömve az egész, és rajtakap a hozzátartozó, beléd köthet. Nem azért, mert jogok így meg úgy, hanem csak. Vannak amúgy olyan temetők, amiket ma már nem annyira temetkezésre használnak, hanem nemzeti sírkertnek, tele nevezetes műemlék-jellegű sírokkal, mauzóleumokkal, azok pont fényképezésre vannak...
2018. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ildomosnak nem ildomos. Publikálni akkor biztos szabad, ha nem látszik rajta a név.

Hogy jogilag szabad-e publikálni látható névvel, azt nem tudom.

2018. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szabadnak szabad, csak gondolom a neveknek nem szabad rajta látszódnia ha megosztod valahol - a szem. jogok miatt.
2018. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom szabad-e, de mindenesetre van képgyűjtemény a neten: [link]

Üdv: Emese

2018. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!