Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Goth szubkultúra tagjai! Ti...

Goth szubkultúra tagjai! Ti erről mit tudtok?

Figyelt kérdés

Évek óta vagyok már a szubkultúra tagja, ez idő alatt nyilván sokat olvastam róla. Az elmúlt hónapokban viszont megismertem egy személyt, akit szintén érdekel a goth szubkultúra. Viszont neki meggyőződése, hogy a goth szubkult tagjai a templomos lovagok leszármazottai. Mikor ezt először meghallottam, majdnem elnevettem magam. Mert ezt SEHOL nem írja, viszont neki mégis határozottan az a véleménye, hogy én, mint goth egy vagyok a templomos lovagok leszármazottai közül s emiatt mélyen vallásos is vagyok. Meg úgy általában, az egész goth szubkultúráról is azt hiszi, hogy itt sok a nagyon vallásos ember (tudom, hogy a szubkultúrai hovatartozás nem függ hittől). Már kezdtem azt hinni, hogy az en figyelmemet kerülte el valami és tényleg van valami közünk a templomosokhoz... 😂

Szóval, mondjátok: ti erről tudtok valamit vagy az ismerősöm beszél hülyeségeket?



2018. jún. 29. 13:25
1 2
 11/11 anonim válasza:

9-es, és hasonló emberek.

Ne csüggedjetek soha. Az újak, fiatalak nem tudnak sokat. Ahogy tanulnak, utána néznek úgy tanuljátok meg a szubkultúra alapjait. BÁRMILYEN szubkultúrában. Vannak idősek, akik nem szeretik sehol se az újakat, mert hígítanak. Ez van. Mindig jönnek új dolgok, de megmaradnak a régi korok szerelmesei is. Ez így szép és kerek.

2021. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!