Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha bunkó a szomszé...

Mi a teendő ha bunkó a szomszéd? Lenn bővebben.

Figyelt kérdés
1 éve költöztünk ide ahol most lakunk. Ez amúgy kertes házas övezet. Pont szembe velünk lakik egy nő aki nagyon úri asszonynak képzeli magát. Mindenért szól! Ha bográcsozunk azért is hogy hát itt mindig ilyen füstölés lesz vagy mi?? Néha reggelente amikor apu megy munkába nagyon minimálisat zörög pont az én ablakom alatt de ez nem mindig van és én nem hallom nem kelek rá fel ez a nő meg feszt csesztet minket ezért is szólt már apunak aki 53 éves hogy te sz*házi köcsög kisfiam mit zörögsz itt? Egyik nap meg permetezi a szaros kertjét és a húgomról kezdett el beszélni permetezés közben hogy rohadjon meg aki téged megcsinált meg hogy egyszer úgy megverem hogy beszarik stb... Nekem meg elborult az agyam mert hallottam pont hogy miket dumál és beszóltam neki. Legközelebb nem leszek ilyen diszkrét. Ő úgy beszél mint egy kocsis undorítóan. De most komolyan ez egy kertes házas övezet nehogy már ne lehessen csinálni semmit sem??? Mi amúgy soha nem foglalkoztunk vele nem is köszönünk neki amióta apuval így beszélt szóra sem méltatjuk egyszer sem. Lehet hogy ez bántja őt nem tudom. Csak ennél a sztorinál lett neki szólva amit leírtam nagyon kivan tőle már mindenki. Szoktak leskelődni is mert apunak a fejéhez vágott egy két dolgot is... érdekes. Ti mit csinálnátok??
2010. jún. 18. 12:39
 1/8 anonim válasza:
82%
a mi szemben lévő szomszédunk is ilyen volt.gyerekkorunkban még a labdát is elvette,ha az ő háza elé gurult,pedig a saját unokája is ott játszott közöttünk!ha csak elment mellettünk az úton egyből qurvázott meg mocskolt minket. De Isten nem ver bottal:most ágyban fekszik,fel sem tud kelni olyan beteg lett.ennek már 2éve.Nem tusz tenniad semmit agyilag van baja!
2010. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Legközelebb amikor beszól nyugodt hangon odaszólnék,hogyha nem fejezi be akkor beperelem rágalmazásért..Amúgy én továbbra is bográcsoznék,élnék a saját kertemben,mert nincs joga szólni!!!ha nem tetszik neki akkor költözzön el...
2010. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg nekimentem volna. Nem érdekel hogy nő, nem jogosítja fel ilyen viselkedésre, és ha úgy érzi mégis, és van ennyire bátor, akkor vállalja a következményeit! Aztán jelentsen fel! És akkor? Nem fogok ezért börtönben ülni. Fontold meg
2010. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezzel a feljelentéssel csak az a baj hogy apu szokott kapni "occsón" üzemanyagot és kifigyelték és ezt is apu fejéhez vágta azon a reggelen ami leírtam... szóval még mi is ráfázhatunk hogy nincs róla számlánk meg áh szval értitek. Egyébként ha még egyszer szól nagyon nagyon lefogom ordibálni a fejét el fogom küldeni a jó qrva anyjába!!
2010. jún. 18. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Drága!

Azt,hogy apád olcsón kap benzint vagy bármit az egy dolog!

Azért mert a szomszéd kiabál,és tudja akkor mi van? Ezt bizonyítani is kell neki..Elmegy vele a rendőrséghez,ÉS??

Ti pedig tagadjátok!Majd elmondjátok,hogy a nő egy kicsit hibbant mert ezt és ezt is mondja...Gyorsan rájönnek,hogy a nőnél valami nem stimmel,így nem fognak veletek foglalkozni..

Egyébként nem vagyok a vitatkozás,verekedés híve,de már én is megmondtam volna a magamét!!

2010. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát előbb utóbb az lesz gyűlik bennem még egyenlőre aztán ha legközelebb szól nagyon le fogom ordítani. Én sem szoktam csihi-puhizni meg semmi ilyesmi. Ahol idáig laktunk soha semmiféle probléma nem volt soha a 22 év alatt!! Amúgy áruljuk a házunkat megérdemelné ha egy jó kis cigány család venné meg azoknak aztán egész bátran kiabálhatna nem?? :)
2010. jún. 18. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:

a szomszédhoz nehéz hozzászólni, én elbeszélgetnék a fejével, hogy kivel és mivel törödjön. Nálam ez még mindig bevált. Volt aki zsenge korom ellenére csókolomot köszönt, de még azért is elnézést kért utána.

Az olcsó benzinhez edig egy ötlet, én néha azért tankolnék egy kúton kannába, eltenném a számlát aztán jöhet a rendőr, bárki. (mi ezt csináljuk) Bizonyítsa be, hogy az a benzin nem az a benzin. Egyébként pedig nem vagy köteles számlát kérni, bizonylatot sem kell megőrizni sőt elhozni sem. Volt ilyen törvénytervezet, de elvetették. Így a rendőr mit tud csinálni? Esetleg ha rajtakap valaki amint leszívja a benzint, azt hiszem az sikkasztás. De például ha az illető beáll hozzátok (nem az utcán csináljátok)és becsukod a kaput, akkor már házkutatási parancs nélkül be sem mehet a rendőr.

2010. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen az üzemanyagon már mi is gondolkodtunk hogy azt meg kell oldani hogy ne legyen belőle baj. Kitelik ettől a nőtől hogy ránk hozza a rendőröket vagy bármi ilyesmit. Mintha nem lenne elég baja az embernek. Bár neki nincs baja mert 55 éves és nyugdíjas csak a kertjével van elfoglalva meg hogy ő mennyire úri asszony!
2010. jún. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!