Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Face. Kb fél éve nem jelentkez...

Zalaikajanoska kérdése:

Face. Kb fél éve nem jelentkeztem be, utolsó ismert kódot nem fogadja el, emlékeztetőt kérek. Az email címhez hozzáférek ahova 6számjegyű emlékeztetőt" (küldené) de nem érkezik meg semelyik mappába. Citromailos, Telszám nem volt megadva. Vélemény?

Figyelt kérdés
Valami segítő választ, jó tippet szívesen fogadnék. Köszönöm előre is a válaszokat.
2018. júl. 13. 21:51
 1/3 Metionin ***** válasza:
Biztos hogy nem rakta spambe? Vagy lehet hogy csak késik a kód.
2018. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem került se spam,se promóció se más mappába kb 3 hete várom a kódot. többször is próbálkoztam. sajnos semmi . citromail-nak írtam face-hoz irányítottak a face meg nem válaszol.Mi lehetne a megoldás?
2018. júl. 14. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj újra belépni, és kérj emlékeztetőt.
2018. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!