Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted melyik a jobb...

Szerinted melyik a jobb Spanyolország vagy Olaszország?

Figyelt kérdés
földrajzilag, nyelvileg, emberileg, életvitelileg, életstílusilag, mindenre levetítve érdekel a dolog.
2010. jún. 18. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Olaszország jobban bejön,mivel Spanyolországban még nem jártam,csak filmeken láttam és olvastam róla.De hallottam milyen örűltek a Spanyolok,és a nők sem olyan szépek ott,mint Olaszországban.
2010. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az olasz nők sem szépek.

Én is csak Olaszországban jártam eddig.

2010. jún. 18. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

olaszország. voltam már többször is, az északi részen is meg a délin is és abszolút bejött, minden téren.

spanyolországról nem tudok sokat de nem is vonz az az ország.

2010. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még egyikben sem voltam, de spanyolmániás vagyok. Imádom a nyelvet, az életfelfogást, és szeretnék ott élni egyszer. A spanyol fiúk is nagyon bejönnek:)
2010. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam mindkettőben, semmi extra. Csak azt mutatják nemzetközi szinten, hogy ott mindig süt a nap, és mindenhol tenger van.
2010. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olaszban jártam többször is, olasz pasim is volt, hát elég hülye volt, na mind1.


A nagybátyám él kint spanyolban, talán annyira nem lehet rossz ha odaköltözött végül.

2010. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Spanyolország sokkal jobb hely. :)

Szerintem az ország szebb, van ott óceáni, hegyvidéki, mediterrán és kontinentális éghajlat, tök változatos, a spanyol életstílus nekem alapból bejön, a nyelvük is sokkal szebb szerintem, Spanyolországban jobban is lehet keresni, és még sorolhatnám.

egyébként meg az elsőnek üzenném, hogy az olasz nők igenis rondák, nagyon sokat ismerek, viszont a spanyolok átlagban sokkal igényesebbek és szebbek. (:

2010. okt. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ez nem semmi.

Úgy válaszolni, hogy csak az egyikbán jártál.


Én jártam mindkettőben, mindegyikben több mint 3 nagyvárosban. (Malaga, Valencia,Madrid, Sevilla - Olaszország : Róma, Milano, Palermo.


Étel : Olaszország

Italok : Olasz

Emberek: Olasz

Tenger: Spanyol

Civilizáció : Inkább Spanyol

Olcsóbb : Inkább Olasz

Könyebb eljutni kocsival - Olasz

Utazás nyugatra és világvárosokban dél amerikában : Spanyolország

Nők szebbek : Spanyolország (tele van latin amerikaival)

Kedvesebb emberek : attól függ, sztem Olaszország

Éghajlat : változik várostól. Santanderben úgy hallottam nedves esős éghajlat van, Malagaban pedig napos, ugyanígy Olaszban is vannak hegyek és Szicília perzselő pusztái


Tehát 50 -50 .

De ha választanom kéne, akkor Olaszországot választanám overall.

2020. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!