Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Letiltott a Facebook 30...

Letiltott a Facebook 30 napra, mit lehet csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy történelem csoportom ahova az egyik fickó bejegyzést tett Adolf Hitlerről, én hozzászóltam, nem bejegyzést írtam, csak aláírtam, reggelre le tiltott. Ezek hülyék? Most ilyenkor mit lehet csinálni? Én nem csak szórakozásra, hanem munkára is használom.
2018. júl. 19. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülni.🙌
2018. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:D kész :D
2018. júl. 19. 11:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
de jó, van 30 napod, hogy értelmesen eltöltsd! Ajánlom Tolsztoj Háború és béke regényét. Szabadság!
2018. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kimenni és élni az életed... ha nincs, akkor ideje hogy legyen.
2018. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi, el leszek :D Akkor máshogy oldom meg a munkaügyes dolgaim :D
2018. júl. 19. 11:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Elvileg a munkaügyesnek tilos a FB profil alapján dolgozni, szóval örülj neki, mert így a főnököd sem nyaggathat.
2018. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, mit írtál? Érdekelne, akár privátban is írhatod.
2018. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Semmit, kifejtettem a véleményem a Mein Kampf-ról, mert tegnap volt a kiadásának a 93.ik évfordulója, és a kommentekben erről beszélgettünk, hogy néhol unalmas, néhol érdekes. De semmi olyat nem írtam, hogy egyet értek pl: a zsidók kivégzésével, mert egyáltalán nem értek ezzel egyet, vagy az antiszemitizmussal. Egyszerűen felháborító ez így, hogy ilyen dolog miatt tiltanak, Hitler történelmi személyiség, megtörténtek a dolgok amit csinált, ez a hülye gyerek Zuckerberg nem törölheti el a történelmet, de tényleg mit képzel magáról...
2018. júl. 19. 12:58
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
jujuj 7-es, az tiltott gyümölcs?L- Latiatuc feleym zumtuchel mic vogmuc. ysa pur es chomuv uogmuc. Menyi milostben terumteve eleve miv isemucut adamut. es odutta vola neki paradisumut hazoa. Es mend paradisumben uolov gimilcictul munda neki elnie. Heon tilutoa wt ig fa gimilce tvl.
2018. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es! Ez a halotti beszéd és könyörgés? :D
2018. júl. 19. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!