Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Letiltott a Facebook 30...

Letiltott a Facebook 30 napra, mit lehet csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy történelem csoportom ahova az egyik fickó bejegyzést tett Adolf Hitlerről, én hozzászóltam, nem bejegyzést írtam, csak aláírtam, reggelre le tiltott. Ezek hülyék? Most ilyenkor mit lehet csinálni? Én nem csak szórakozásra, hanem munkára is használom.
2018. júl. 19. 10:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De nem a holokausztot tagadtam! Na mindegy, persze hogy fáj neki Hitler neve is, hisz ő maga is zsidó, de ez szerintem jogtalan, ártatlanul valakit tiltani akárhonnan, és itt most engem nem ez a hülye Facebook érdekel, hanem bele akar szólni a történelmi tényekbe. Mint leendő történelem tanár, egyszerűen felháborodtam na!
2018. júl. 19. 13:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan hogy építek egy biciklit amit ingyen használhatsz. Kikötöm hogy ne menj vele sárba, te belemész, én meg két hétig nem adom oda. Ugye milyen egyszerű? Hisz qrvára az ÉN bringám és annak adom oda aki szót fogad!
2018. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"fáj neki Hitler neve is"

Ha nem vetted volna észre, a frászbúkon az elsődleges szempont az, hogy ne okozzál zavart, és ezen keresztül bevételkiesést. A másodlagos az, amit mondasz.

Ezért van az, hogy pár dolgot eltűrnek, mást meg nem.

2018. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindegy, legalább lesz idom kiolvasni a mein kampfot. 😀 bár meg mindig tartom hogy a legszebb az hogy nem is én osztottam meg, gondolom azt is tiltották, aki meg osztotta, nem csak engem, aki kommentelte.
2018. júl. 19. 21:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Itt is működik a zs dó cenzúra, pedig semmi rosszat nem írtam rájuk.
2018. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ja nézem épp, hogy valaki kommentje eltűnt, akkor a tied.

És ezek sajnáltatják magukat??? Már bánom hogy együttérzést mutatok folyton.

Ein volk, ein Reich, ein Führer! Oszt’ nyasgem, tiltsanak innen is 😋

2018. júl. 19. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!