Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek illetlenség...

Szerintetek illetlenség ötforintosokat adni egy hajléktalannak?

Figyelt kérdés
Körülbelül 50 forint értékben
2018. júl. 27. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
nem
2018. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Bár ismerve a hajléktalanokat, hozzádvàgja majd
2018. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adtam régebben utcai kéregetőnek, de ettől függetlenül nem bitos, hogy hajléktalan volt. Amikor elővettem megnézni, hogy mennyi apróm van, akkor az aprók nem kellettek neki. Már az 50 ft-os is túl apró volt neki, csak a 100-as, 200-as kellett neki.
2018. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyílván senkinek sincs annyi öt forintosan otthon, csak úgy. Ha valamilyen vállalkozásban kell váltópénznek az is be van rolnizva, szóval nagyon nem tudok elképzelni most olyan szituációt, amikor ténylegesen így tudna segíteni valakin, csak hogy kicsit megakarja viccelni a hajléktalant.


Szóval szerintem nem valami jó dolog... Ha pénz akarsz adni akkor váltasdbe a postán és utána adj neki 50 forintot.


...de ha csak 2-3 öt forintosról van szó, akkor az meg jobb mint a semmi ...

2018. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!