Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok-Nők-Férfak! Szerintetek...

Lányok-Nők-Férfak! Szerintetek illetlenség férfi WC-be bemenni nőként, ha hosszú a sor a nőinél?

Figyelt kérdés

Szerintem eléggé, mert a piszoárok között általában válaszfal sincs és látszik a férfiak pénisze. A nők nem érzik ezt illetlenségnek? Vagy sok nőt izgat is a látvány ösztönösen?


Az meg hab a tortán hogy ha a férfi megy esetleg be a nőibe, egyből elkezdenek kiabálni a nők pedig ott aztán semmi intim testrész nem látható...ugyanezeknek a nőknek az már nem gond hogy elővett péniszek mellett mennek be a fülébe a férfi WCben...


2015. márc. 2. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában van válaszfal, sőt... Mellesleg meg nem kell oda nézni és akkor nem kínos. Bár én sem megyek be a nőibe szóval fordítva sem kéne. :D
2015. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal nagyobb illetlenség, ha 2 wc van egymás mellett, és mindkettőre kiírják, hogy női... pedig nincs más az emeleten, és amúgy fülke mindkettő, tehát mindegy lenne.

De olyat is láttam már, hogy koedukált wc volt (mármint a bejáratnál - később azért külön táblák voltak) - viszont simán lekapták róla a "férfi" matricát, és maradt a női.

Itt sincs más wc az emeleten.

2015. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Illetlenség, mert az illemszabály azt mondja. Speciel engem nem zavarna, bár még nem volt szerencsém ilyen esethez.


Régi vicc, hogy tagbaszakadt pasas benyit a női vécébe, a bent lévő hölgyek egyből rázendítenek:

- Mit képzel maga, ez kérem női vécé!

- Mindegy, hányni jövök!

2015. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy illetlenség, de olykor a szükség törvényt bont.
2015. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem eléggé, mert a piszoárok között általában válaszfal sincs és látszik a férfiak pénisze."


Aki a piszoárt használja, az a fal felé fordul, hogy látszana a nemi szerve? Nagyon közel kell menned hozzá, hogy lásd, normális esetben csak elmész a háta mögött.

2015. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor te még nem voltál férfi WC-ben...simán látni a férfiak péniszét ha mondjuk elsétálsz a piszoárak mellett.
2015. márc. 3. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
A férfi wc-ben is vann elzárt wc kagyló,amibe székeln lehet nem csak piszoárok vannak.Amikor bemész nem lefelé kell nézni.Én még soha nem láttam más férfiak falloszát a klotyón.Azt csak akkor látod,ha szándékosan meg akarod nézni.
2015. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, te ezt a jelenséget tanulmányoztad? Erre veszed a fáradságot? Én azért azt gondolom, hogy bármi előfordulhat, de akik a másik nem számára kijelölt wc-kbe bemennek, alapvetően szükségből teszik, és azzal vannak elfoglalva, hogy mielőbb könnyítsenek magukon.

Nem kell elszigetelt és magyarázható jelenségekből "ügyet" csinálni. Van olyan enélkül is éppen elég.

2015. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!