Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha havi 200ezer ft mellett...

Ha havi 200ezer ft mellett lenne fix 50k kiadásotok, a maradék 150ezret mire költenétek, ha mindenképp el kéne költeni?

Figyelt kérdés
Nem lehet félretenni. Arra vagyok kíváncsi, hogy különböző korcsoportok milyen dolgokra fordítanak pénzt :) Légyszi kort és nemet írjatok!
2018. aug. 2. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulásra.

26n

2018. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Befektetnem. De olyan nincs, hogy mindet el kell kolteni, akkor mibol kepeznel tartalekot, toket magadnak? Ez nagyon rossz gondolkodasmod, hogy el kell verni az utolso fillerig az egesz keresetedet.
2018. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem ezek a szituk érdekelnek nem az hogy takarékoskodok. Mindig mindenki takarékoskodik, ezért írtam oda hogy el kell verni az egészet. Pl veszel egy tv-t, új telefont, vagy utazgatsz ilyenek.
2018. aug. 2. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Tanulásra.
2018. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

"Engem ezek a szituk érdekelnek nem az hogy takarékoskodok."


Kár, mert így sosem fogsz egyről a kettőre haladni. Mondjuk ezt még lehet a tapasztalatlanságodra fogni. Majd amikor először romlik el fizu után egy héttel a bojler, mosógép, autó, és három hétig kell nélkülöznöd, mert nincs semmi tartalékod amihez nyúlhatnál, vagy mehetsz majd kölcsönkéregetni kövi fizuig, akkor majd te is gyorsan módosítani fogsz ezen a rossz álláspontodon. Már persze ha lesz egy kis eszed :)

2018. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem pontozom le a jó százalékod, mert biztos a fáradtság miatt nem értelmezted a kérdést, de egyáltalán nem rólam van szó, valójában konkrétan senkiről. Az érdekelt volna, hogy mik azok a dolgok amiket venne az emberfia, ha lenne rá keret ilyen összegben.
2018. aug. 3. 00:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Én félretenném, és pár havonta elmennék valami egzotikusabb utazásra.
2018. aug. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem lehet félretenni, befektetni, lakásjavításra verni, akkor nyilván szórakozásra költeném. Pl.:


- nem ártana egy új telefon és laptop

- repjegyet és szállást venni feleségem szülinapjára (Róma, Párizs)

- drágább étterem (pl. Nobu)

- kellene egy fotel


36/f

2018. aug. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na konkrétan ezek érdekelnek, köszönöm.
2018. aug. 3. 07:43
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Tulajdonképpen semmi öncélú szórakozásra. Inkább a szükséges dolgok megvételénél a magasabb minőséget preferálnám. Pl.: ha kell egy új lábbeli, akkor a kínai bolt helyett mondjuk egy Merrel vagy Löwe. Ha kabát kell, akkor például egy Fjallraven. Ha sörözni támad kedvem, akkor lelkiismeretfurdalás nélkül teleiszom magam kraftsörökkel. És így tovább... Tulajdonképpen ugyanazt veszem, mint eddig, csak magasabb színvonalon.
2018. aug. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!