Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék anonim gyűjteni?

Hogyan tudnék anonim gyűjteni?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék az anonimitás mögé rejtőzni, mert már idős vagyok. Nálunk pedig a hetvenöt felettieknek már nem jár a korszerű egészségügyi ellátás. Vagyis az élet sem jogos már számukra. Belém pedig erős életösztön szorult, ami tiltakozik a fizikai elmúlás ellen. Annyi jót szeretnék még tenni, annyi örömteli dolgot. Kicsikre vigyázni akár ingyen is, betegeket vigasztalni. A saját örömömre /és másokéra is/ írok és festek. A jövedelmem nagyon-nagyon kevés. A gyógyszereimet már nem tudom megvenni, miután minden tartalékomat "ígéretes" készítményekre költöttem. Azért szeretnék pénzt gyűjteni, hogy elmehessek egy közeli tengerpartra néha egy kis időre, ahol levegőt kapok. Mert ennek vagyok híján leginkább. Igen, a tüdőm fel akarja mondani a szolgálatot, de az eszem még tiltakozik. Segítsetek!!!
2018. aug. 11. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kiülsz egy bp-i aluljáróba, és ott koldulsz, ott senki nem kérdezi meg, ki is vagy, mire gyűjtesz stb. Az anonimiátásod garantált.
2018. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szemét, rosszindulatú és irigy ember válasza. Szégyelld magad, taknyos!
2018. aug. 11. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg így lehetne a legtöbbet összeszedni.

Csak ez elég kemény szakma: vagy komoly diplomácia, vagy fizikai erő kell hozzá.

2018. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért írnék egy pár szót:

1: ha elköltötted a pénzed sarlatánoknak, hatástalan szerekre, akkor mit akarsz? Ez butaság volt, és nyilván erre figyelmeztettek is.

2: levegőt nem csak a tengerparton kaphatsz, hanem a budai hegyekben is, pl. a tüdőszanatóriumban. Remek hely, és TB alapon is megy.

3: te lényegében úgy szeretnél ingyen pénzt kapni, hogy az adakozó még azt se tudja, hogy kinek adta. Nem erkölcstelenség ez?

4: ezek után szerintem nincs jogod bárkit is rendreutasítani.

2018. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!