Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz, ha minden nap az uncsimék...

Gáz, ha minden nap az uncsimékkal megyek ki a strandra?

Figyelt kérdés

Én 15/L vagyok, ők 13/L , de nagyon jól lehet szórakozni velük

Csak az a baj, hogy a strandon rengeteg ismerős személybe botlok és lehet ők furcsálják s most igy 15 évesen én is kissé cikinek érzem, de csak mások miatt. Mert ha 15 évesekkel megyek akkor velük nem lehet olyan jól szórakozni, egyfolytában napoznánk és azt én nagyon unom.

Mi a véleményetek ?


2010. jún. 21. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki lenézi azt, aki a családtagjaival megy strandra, az egy címeres ökör.

Unatkozni csak azért, hogy ne érezd gáznak? Nehogy már!

A strand a szórakozásról szól, nem arról, hogy h.lye libák a napon izzadnak a hátukon , vagy hasukon fekve, és SZENVEDNEK.

2010. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj könyörgöm!!! Ilyent még nem hallottam, hogy ciki volna! Nekm ő volt a legjobb barátnőm, mindenhová együtt mentünk!!! Eszedbe ne jusson, hogy valaki ezt cikinek nézné.
2010. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de minden nap? :O
2010. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy, ha jól érzed magadat velük miért ne? Aki ezt cikinek érzi és esetleg megszól érte az meg magasról le van sajnálva! Én 20 éves lány vagyok, de néha még kimegyek a 65 éves nagyimmal is strandolni ha épp nincs dolgom, mert imádja a vizet és nagyon jókat tudunk beszélgetni =)


Jó strandolást Nektek!

2010. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!