Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Arra gondoltam hogy a fiamat...

Arra gondoltam hogy a fiamat elviszem naturista strandra. Csak az a baj hogy nem tudom normális dolg e egy 12 éves fiut ilyen helyre elvinni? Úgy hogy a család többi tagja nem jönne el semmi pénzért. Nem befolyásolja a fiam ugymond a lelki világát?

Figyelt kérdés
Én egy 30 éves férfi vagyok feleséggel és 3 gyerekkel. A fiam (12) szeret mesztelenül lenni othon ha lehet örökölni akkor tölem örökölte a feleségemnek is természetes a gyerekek elött öltözni, de nudista strandra nem menne el. Arra gondoltam hogy a fiamat elviszem naturista strandra. Csak az a baj hogy nem tudom normális dolg e egy 12 éves fiut ilyen helyre elvinni? Úgy hogy a család többi tagja nem jönne el semmi pénzért. Nem befolyásolja a fiam ugymond a lelki világát?
2010. júl. 6. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem, mert van naturista és nudista között különbség?

Én úgy gondolom a későbbiekben hatással lenne rá a dolog. Társadalmi szempontból lehet negatívan. Nagy az esélye, hogy lelkiekben is lenne hatása.

2010. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Remélhetőleg befolyásolja a lelkivilágát ( de miért írtad oda, hogy "úgymond", mire gondoltál a lelkivilág helyett???). Várhatólag normálisabbá teszi a mezítelen emberekhez való viszonyulását.
2010. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyszerűen kérdezd meg, hogy van-e kedve elmenni. Én is szeretek meztelenkedni, ugyanakkor egy naturista strandra semmiképpen nem mennék el! Lehet hogy nem a legjobb ötlet egy gyereket oda vinni. Legyen számára még egy darabig az a természetes, hogy az emberek az utcán/strandon/iskolában ruhában vannak. Majd ha idősebb lesz és már megérti, hogy vannak kifejezetten naturista kempingek, strandok stb, ezt elfogadja, ahogy azt is, hogy nem csak téged látna meztelenül, hanem vadidegen embereket is, férfiakat, nőket egyaránt, mindenféle korosztályból, akkor menjetek!
2010. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vinném pont ebben a korban - (később sem - prepubertás-pubertás,) - ha nem ez volt a megszokott eddig.

Ha kicsi korától rendszeresen járnátok (együtt) abban persze nincs semmi.

De, ahogy kiveszem a szavaidból, még nem volt eddig. Tehát, én személy szerint rossz ötletnek tartom. Most változik a teste, kezd kamaszodni, ilyen okok miatt.

2010. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg ez az ötlet gusztustalan, minek kell ráerőltetni még a gyerekre is a hülye szokásaidat?? Majd ha felnőtt lesz, és úgy gondolja, hogy el akar menni ilyen helyre, akkor majd úgyis megteszi, de remélhetőleg több esze lesz.Egyébként meg a nagy meztelenkedés helyett 30 éves korodra inkább tanulnál meg normálisan írni és fogalmazni!! Az írásképed még egy 12 éveshez is abszolút méltatlan, nem hogy egy 30 éveshez.A helyesírási szótárt akár meztelenül is lapozgathatod....A magyarázat rovat pedig azért van a kérdéseknél, hogy szűkség esetén bővebben kifejtsük, hogy mit szeretnénk megtudni, nem pedig arra, hogy bemásoljuk még egyszer a kérdés címét....-.-
2010. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én kétlem, hogy negatívan befolyásolná, sőt! Szerintem igenis máshogy kéne a gyerekeket nevelni, más szemszögből mutatni meg nekik a meztelenséget. Szerintem fontos, hogy különválasszuk a szexualitást a meztelenségtől, ahogy az ókori görögök is tették. Jó, hogy így neveled a fiad, ez a szabadelvűség bizonyára pozitív hatással lesz a szexuális életére.
2010. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.Azt hiszem nem szolgáltam rá hogy egy két "kedves " ember beszóljon Én nem akarom ráerőltetni semmit, megkérdeztem hogy szeretne e eljönni velem nudista strandra. A válasza igen volt.Olyan szülök válaszát is várom akik gyerekkel járnak nudista strandra
2010. júl. 6. 16:07
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

az érdekes, hogy miért pont most, 12 éves korában jutott eszedbe megkérdezni?

szerintem se lesz semmi baj, ha ő sem ellenzi

csak nehogy kellemetlenül érintse, ha merevedése lesz 1-2 nő láttán

2010. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne vidd el meg, mert ha feltetted itt ezt a kerdest, azt jelenti, hogy te magad sem vagy biztos abban, hogy ez jot tenne neki. Amugy abban mi a jo, hogy vele elmesz valahova, ahova a csalad tobbi tagja nem megy? Ezer fele hely van, ahova lehet menni, nem csak a strand.
2010. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igenis vidd el. A mai ember már annyira túlcivilzált,hogy ha a TV-ben,főműsoridőben szétplasztikázott mellű szilikonbabákat mutogatnak nem is érdekli,viszont ha élőben lát egy normális alkatú embert,elborzad. A fiadnak lesz egy egészséges képe önmagáról és az emberekről. Aki pedig ezt perverziónak gondolja az saját magából indul ki.
2010. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!